Piotrass

Zamawianie New Hollanda T5040

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotrass    14

Witam. Jutro jadę zamówić new hollanda t5040. We wniosku miałem wpisane duże pieniądze więc mogę pozwolic sobie na bogate wyposażenie.. Z tego co wiem to zamówie go z:

Elektohydraulicznym rewersem,radiem.Ehr,skrzynia 24x24,hitch,klima,pneumatyczne siedzenie,

Moje pytania są takie w co mogę jeszcze wyposażyc jeszcze ten ciągnik czyli Nh t5040 i jakie można wziąść do niego najszersze opony? Dodam ze bedzie on brany z ładowaczem Stoll...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

Opony to w zupełności wystarczą przód 420 tył 520. Możesz jeszcze wziąć szyberdach, tuz, wom, koguta i nie wiem co jeszcze.


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM    0

EDC, przedni TUZ, przedni WOM, Szersze opony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

tylko nic nie bierz jako gratis, nawet radio, głośniki i kogut ma być wpisany bo później różnie bywa (ja się czepiłem że radio przerywa bo jest zle umocowane to usłyszałem że to gratis i gwarancja 12 miesięcy mimo że ciągnik ma 18 - nie chciało mi się z głąbem żreć to zamontowałem je sam i jest ok).

 

Ogólnie żadnych gratisów - wszystko w zamówieniu konkretnie określone. Możesz jeszcze zrobić tak jak my z kumplem zrobiliśmy że pierwszy czy pierwsze dwa przeglądy są w cenie ciągnika (oleje, filtry i dojazd).


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

EDC- Electro Dual Command przecież napisał, że z taką skrzynią (24x24)


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Niech cię dealeer nie robi w balona bo większość tych rzeczy jest w standardzie możę wymienię co jest;klimatyzacja,fotel pneumatyczny,przednie obciążniki,regulowana kierownica,rewers EH, a np opony 440 i 540 też są w standardzie w kodzie gdy zamawiasz EDC, a radio może jest i gratis ale chyba znacie cenę radyjek obecnie


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

@Piotrass to podasz co tam wyhandlowales z NH no i gdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

To sobie poczekasz - mój zamówiony był w grudniu i dopiero zszedł z linii, mam nadzieję że na sianokosy dojedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Nie będe musial czekać bo znalazłem taki na placu i z tym wyposażeniem tylko ze z grudnia 2010 roku.. A cena to 140tyś netto. Jak myślicie drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15
Napisano (edytowany)

Tak jak pisal @Nikita_Bennet uhandluj jeszcze przeglady pierwsze i mysle ze oferta bedzie wtedy dobra:)

A tak poza tym nie wiecie czy dilerzy wspominaja juz cos o promacjach jakie mialy miejsce w zeszlym roku na wiosne? Czy takie cos bedzie rozwniez i w tym sezonie?

Edytowano przez wiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek01    5

witam ja zamawialem 30 grudnia 2010r i bedzie kosztował 132tys netto ,kolega walkol ma racje gdy zamawiasz z ehr tak jak w moim przypadku opony beda 440i 540 , pozatym reszta w standardzie, odbiór mam miec w czerwcu a jak bedzie to sie okaze tak bardzo mi sie niespieszy byle bym na żniwa go miał


zetor 52-11 i ursus c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barto12    0

Zamówiłem NH T5040. Jego cena to 133 tys. Produkcja ruszyła 10 czerwca. Na placu do odebrania ma być pod koniec czerwca. Jak myślicie. Dobra cena ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barto12    0

klimatyzacja,pneumatyka, rewers elektrohydrauliczny, WOM 540/540eco/1000 obr/min, obciążniki przednie, radio, kogut, skrzynia biegów 24x24, siedzisko operatora na poduszce pneumatycznej. Cena netto 133 500 pln :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poiqwe    1

A czy EDC tzn to samo co EHR? Jeśli tak to czy warto brać tą opcję jeśli na razie nie będę używał pługów obracanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek01    5

tyle to on napewno niekosztuje troche przesadziles, za EHRtrzeba dopłacic cos kolo 6000 zł


zetor 52-11 i ursus c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poiqwe    1

Z tego co wiem to chyba zależy w jakim kodzie ciągnika. Chyba w 302 jest w standardzie, ale za to bez skrzyni 24x24 (tylko 12x12), a w kodzie 502 odwrotnie.

 

Ponawiam pytanie: czy warto mieć EHR (EDC) przy pługach zagonowych? Podobno przy obrotówkach jest to znaczne ułatwienie pracy a przy zagonowych niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

a jaka różnica w zastosowaniu EHR w zagonowym , a obrotowym? Tu i tui to duże udogodnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poiqwe    1

No właśnie nie wiem, dlatego piszę, że tylko tak słyszałem. A czy może ktoś mniej więcej wytłumaczyć cechy i funkcje podczas stosowania? Jest coś takiego jak ustawianie wysokości podnoszenia a później tylko przycisk i się podnosi do tego położenia? Co więcej jeszcze jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek01    5

ja niedawno kupilem T5040i mam w nim EHR , bardzo fajna sprawa, ustawiasz sobie na jaka wysokosc ma ci podniesc ,ustawiasz szybkosc podnoszenia i opuszczania, na jaka glebokosc ma ci opuscic , jak juz sie wszystko poustawia to tylko naciskasz przycisk góra , dól i tylko nim operujesz, jeszcze tak wszystkiego nieopanowalem na sto procent ale polecam bardzo fajna i wygodna sprawa


zetor 52-11 i ursus c-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj