NHT5040

Case JXU 85 vs NH T5040

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
NHT5040    0

Witam wszystkich.Prosił bym o wasza pomoc bo nie wiem jaki ciągnik wybrać.Zastanawiam się nad case jxu85 lub NH T5040.Proszę o podanie ceny i danych technicznych.Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

Dane techniczne są identyczne i są na stronie producenta, a różnią się opakowaniem.


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

To jest to samo, tylko w innym maskach, porównaj jak daleko masz do dilerów i weź tego który będzie bliżej :P


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilsame1    8

To ciagniki,ktore sa z tego samego kocernu,wiec NH jest identyczny jak Case, roznia sie maską,Ja według swojego gustu,wybrałbym NH.

Pozdrowienia dla całego AF :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beowulf87    1

dzisiaj bylem u dealera, case jxu 85 z pelnym wyposazeniem, obciazniki z belka na tyl, klima, najszersze ogumienie, polbiegi 148tys netto, jak myslicie dobra to cena czy nie?

do tego ladowacz stella 27 netto, osprzet sam polecal z hydro fachu, ma pasowac i byc za***iscie tani, takze, lacznie 175 tys netto.

Co wy na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

nh dostaniesz na pewno taniej kolego. a wg mnie nh ładniej wygląda akurat przy tej wersji, sam mam Case JX bo TD jest brzydszy no i Case:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Za NH 5060 to dzisiaj rozmawiałem to 160 tyś netto po upustach.Ja dzisiaj podpisałem na takiego umowę i dałem zaliczką. Ale nie mogę zdradzić ile dałem, mniej taniej niż ty za jxu 85 a on ma 105km.TD to mi się wcale nie podobał i to jest całkiem inny ciągnik niż T.Za jx 85 powiedział mi 106 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wajdek85    5
Napisano (edytowany)

Tomek73 ile dałeś zaliczki?

Edytowano przez wajdek85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

widzisz kolego ja mam jx bo nie mieli na stanie nigdzie jxu ani już NH T a musiałem mieć w grudniu na podwórku na dotację a jx w samą wigilię dostarczyli i 155 brutto wyszedł mnie na full wypasie. Gdybym miał możliwość czekania do stycznia to bym miał nh t5050 w full wypasie za niecałe 170 brutto bo raitech mi tak oferował i że ściągną dopiero na 2tydzien stycznia a miedzy świętami a nowym rokiem miałem kontrole już czy maszyna zakupiona i czy już u mnie i zwrot dostałem w marcu a tak bym musiał czekać do września albo dłużej. Nie żałuję zakupu chociaż brak rewersu elektro-hydr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579
Napisano (edytowany)

2 tyś a za całość ponad 200 netto.Nigdzie teraz nie kupi T najszybciej na września. Mi się udało jakimś cudem ostatnią sztukę. Były jeszcze DH ale coś jak TD i po 145 tyś netto.

Edytowano przez tomek73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Co do wersji T a JXU to NH lepiej mi się podoba a druga sprawa że to jest to samo.A sprzedwać to przez najbliższe 20 lat nie mam go zamiaru. Mam MF 255 z 85 roku od nowego i też go nie sprzedam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beowulf87    1

czyli mowicie ze cena jest dobra, nh i case wiem ze to to samo ogolnie, 15 tys zaliczki chca, zeby na mnie czekal w sierpniu. Z sam ciagnik 147 netto, polbiegi, obiazniki tylnena belce, najszersze gumy, szybkozlacza, klima, ogolnie na wypasie + ladowacz stolla i osprzet hydro fachu, mowi ze pasuje a taniej bedzie o wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

Niestety to nie jest to samo, porownaj sobie dokładnie fldery jakie sa pompy hydrauliczne itp..


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj