damian1992

Zielona Gala Szepietowo 2011

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damian1992    102

Witam, zakładam nowy temat ponieważ stary jest już nieaktualny ;)

Kto z z was wybiera się na Zielone Agro Show? Ja prawdopodobnie będę ;)

 

Jeśli zbierze się pewna grupa osób można by zrobic spotkanie AF, co wy na to??? :)


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Ja na 99% będę chyba że sianokiszonkę będę zbierał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

ja będę na 90% bo w niedziele poprawiny będę miał ale se chyba odpuszcze i pojadę do Szepietowa ;)


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

na 70% wbijam w sobotę ale to nie pewne bo mogę mieć belowanie u wujaszka poza tym 23 ostatnia maturka ustna :(


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusy    16

ja to na 50% że będę zależy czy będę miał środek transportu


Powered By NEW HOLLAND
Ursus: Polubisz każdą drogę

Podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmers99    1

ja napewno w szepietowie bede 22 maja czyli nedziela,co mi szkodzi i tak co czwartek jestem w szepietowie;p


sie robi tym ,co się ma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Ja będe w niedziele i spotkanie to super pomysł tylko jak sie odnajdziemy ? Zawsze chętnie by sie można było zapoznać przy jakimś piwku :D


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian131091   
Gość damian131091

Ja na 90% będę, ale w niedziele. Bo sobota odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo5525    4

To jest super pomysl ja wybieram sie do szepietowa w niedziele . okreslona godzina,okreslone miejsce i dalo by zorganizowac spotkanie sympatykow agrofoto moze jakies wpolne zdjecie ?? co o tym myslicie ??

pozdrawiam pawlo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefek1991    12

ja również będę 22 maja i spotkanie AF to fajny pomysł :rolleyes: tylko gdzie konkretnie może o 11 przy największym JD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Może być mi pasuje :P


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusy    16

Panowie największy JD to niepomoże bo mogą być dwa takie same w różnych miejscach:P. Może przy największym JD w contractusie ????


Powered By NEW HOLLAND
Ursus: Polubisz każdą drogę

Podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

ja też na 50% bo nie wiem jak po sobocie człowiek będzie się czuł :lol:

 

Ps.@Duzy1 Ty z tego borkowa koło kolna??:D


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w jakim innym by takie sprzęty były. :P Prognoza pogody nie jest miła, a do dodatkowo samochód padł, także będę musiał sobie odpuścić...


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

ja też na 50% bo nie wiem jak po sobocie człowiek będzie się czuł :lol:

 

Ps.@Duzy1 Ty z tego borkowa koło kolna??:D

 

Tak z tego koło Kolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    50
Napisano (edytowany)

no ja też będę na 50% no bo to teraz Juwenalia trwają no i po sobocie będzie ciężko trochę dojść do siebie hehe

Edytowano przez redbull

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To ok ja może też wpadnę... tylko pamiętajcie swoje nazwy na AF a nie ktoś zapomniał...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj