Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gege

c-330: filtr pompy paliwa i reg. obrotów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Filtr
gege    0

Witam.

To jest taka mała główka obok ręcznej pompki paliwowej. On jest tak lekko zamontowany (się rusza) i nie mogę go nijak dokręcić. Czy to źle? Powinien się trzymać solidnie?

Pzdr

Gege

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeżeli ten odpowietrznik jest na dole dokręcony a tylko ta główka się rusza to się tym nie przejmuj, nie które się ruszają.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Zennek007
      Witam
      Pół roku temu robiłem remont silnika w moim ciapku. Założyłem nowe tuleje,tłoki, pierścienie, sworznie, panewki korbowodowe , wtryskiwacze i zregenerowałem głowice. Silnik przepracował ok 100 mth i wszystko było by w porządku gdyby nie taki walenie dochodzące z silnika, na zimnym można powiedzieć że da się tego nie słyszeć ale po rozgrzaniu jest coś strasznego. Najbardziej nasila się to pukanie gdy dołożę sporo gazu i puszcze. Wiem że silnik przed remontem był mocno zużytym progi w tulejach, wybite gniazda w głowicy i obrócone panewki na wale.
    • Przez Sadownikx2
      Witam posiadam wuzek widłowy z silnikiem c 330 i mam pytanie jak zmniejszyć mu dawke paliwa bo kocpi na czarno do przesady jak z parowozu.
    • Przez adhock
      Cześć wszystkim,
      Ściągnąłem dzisiaj głowicę w swoim ciapku do regeneracji i to co zobaczyłem lekko podcięło mi nogi.... w kanałach wodnych głowicy znalazłem kawałki drutu:

sporo tego drutu jeszcze tam zostało ale nie mogę go wyciągnąć....  ten ciągnik jeździł tak ze 20 lat....

Spotkaliście się z czymś takim ???

• Przez Michu999
      Witam
      Drodzy Państwo,
      Proszę o odpowiedź czy sekcje pompy wtryskowej od URSUSA c-330 pasują do C-328. Pytam bo podczas remontu pompy  wtryskowej do C-328 okazało się że były założone sekcje z C-360. Chce aby pompa była zrobiona jak należy. 
      Pozdrawiam
    • Przez Gucio12
      Witam
      Mam pytanie: czy w tej części dolnej filtra powietrza (taka jakby miska) powinna byc jakas ciecz(woda/olej)??
      Prosze o odpowiedź
      pozdro Darecki

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.