Boniar

przymrozek i śnieg - maj 2011

Polecane posty

kelevra    0

okolice legnicy..wlasnie bylem na rzepaku i polowa lezy pod sniegiem,niewiadomo czy sie podniesie:( mozna planowac jak sie nie ma w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Między Wrockiem a Legnicą- sypie ładnie od ok 10.30 i nie zamierza przestać ;[ Dosyć mam już tego zimna... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelevra    0

hej S-Piotr, a ubezpieczony masz?bo u mnie podobnie to wyglada i ciekawy jestem w razie jakby sie nie podniosl to jak ubezpieczenie do tego podejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58
Napisano (edytowany)

Ubezpieczony w Concordi jutro dzwonię aby rozpoznać temat!

@murtek3 u mnie sypało 7 godzin teraz pada deszcz no jest w +.

Edytowano przez S-Piotr

Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

lekki wiaterek, słońce przygrzewa, ponad +17 stopni

Współczuje wszystkim na zachodzie polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Nie współczuj, bo prawdopodobnie snieg dotrze takze do Ciebie


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34
Napisano (edytowany)

Wiem, pewnie w nocy lub jutro rano :(

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

intensywny deszcz w siemiatyczach czyli 40 km na południowy wschód ode mnie.z okna widać ciężkie chmury na południowym niebie. na razie zero opadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Śnieg dotarł nawet do okolic Krakowa, ale padał zaledwie 5 minut. :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PK007    28

U mnie od rana deszcz a od godziny śnieg zaczął ale na szczęście wszystko się rozpuszcza ale jak się w nocy jeszcze ochłodzi to z uprawami może być nie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się zdaje że w tym roku plony będą gorsze niż rok temu... bo w tamtym roku zboża, rzepaku było dużo tylko nie szło wjechać ale na chama się wjechało, a w tym roku może być sucho ale pogoda swoje odbierze.... jak to mój dziadek mówi .. to jest kara za to że ludzie zbożem palą


sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

Ta na pewno kara za palenie zbożem w piecu! Przestań głupoty pisac. Niech lepiej wołki pożrą co? Południe w sniegu a w iławie (warmia) nawet kropla deszczu nie spadła od bardzo długiego czasu. susza na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrpawlak101    6

Woj.łódzkie u mnie śnieg zaczął padać wręcz sypać około o godz.14:30 i jest teraz 0 stopni . rzepak jest pochylony gałezie drzew się pochliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

U nas dziś ładnie dolało ziemia nawilgnięta porządnie , rządki od ziemniaków bardzo wilgne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damix    2

U mnie w tej chwili +3 (a w nocy ma być poniżej 0)cały dzień lało i sypało śniegiem... żyto mi już na całym polu leży równo jak na stole 1.4ha ;[ i co teraz z tym zrobić :huh: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

W mojej okolicy wszystkie rzepaki wyglądają jak patyczki, tzn. mają bardzo chude łodygi. Po tym śniegu może je nieźle powykładać...

 

zetorcrystal

Przyjdzie na to czas, gdy Ty i Twój dziadek będziecie palić zbożem w piecu, chyba że będziesz taki głupi i naiwny aby za przyczepę zboża kupić 1/3 węgla... Już prawdopodobnie od przyszłego roku opał ma pójść w górę o 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72

Lodzkie ,poludniowa czesc pada snieg od 14 teraz okolo 6 cm sniegu i -1.No to pewnie po rzepaku bedzie.Nie wesolo sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54
Napisano (edytowany)

@zetorcrystal-uspokój dziadka-kara spotyka tych którzy zbożem nie palili.

ja zbożem palę i żadnych anomalii pogodowych nie mam i nie są przewidziane-jakoś nigdy aż tak tragicznie nie było jak w innych rejonach.

siedzę przy kaloryferku,ogień w piecu-oczywiście że ze zboża.

Edytowano przez wiesmag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault9514    54

U mnie teraz +5, a w nocy niby przymrozku nie nadają :rolleyes: jak będzie to nad ranem.... dzisiaj nie było deszczu ani śniegu a popołudniu nawet wyjrzało słońce....Lubelskie :rolleyes:


ZETOR Team !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

No panowie pisałem wyżej że kropi deszczyk ,a teraz zawierucha pada bardzo mokry śnieg, który od razu się topi, świętokrzyskie okolice opatowa, jak żyje 24 lata nie widziałem 3 maja śniegu ,chyba że na zdjęciu, widziałem 16.X ,ale teraz to przegięcie


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin1606    12

wschodnia cześć woj.mazowieckiego cały dzień opady deszczu i zimno ale śnieg narzazie nie padał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

Woj.łódzkie u mnie śnieg zaczął padać wręcz sypać około o godz.14:30 i jest teraz 0 stopni . rzepak jest pochylony gałezie drzew się pochliły

a z jakiego dokladnie regionu jestes? bo ja tez z łodzkiego gmina uniejów i u mnie sniegu nie było w ogole tylko deszcz padał 3 godziny dosc intensywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj