Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek19

Obciązenie z c 330

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Obciążenie
Krzysiek19    2

Witam :)

Mam problem z założeniem obciążenia do mf 255 z c 330... Pisałem do użytkownika celeronik, ale nie odpisał. Czy bez problemu mogę rozwiercić felgę by zamontować "obręcze"? W jaki sposób mogę założyć "talerze", bo pomysłu nie mam.

Krzysiek19    2

Doszedł kolejny problem - Ładowanie :unsure: przez dwa dni musiałem podłączać akumulator, kontrolka nie świeci, wszystkie kable przy alternatorze podłączone, pod pulpitem raczej ok... Co może być,co sprawdzić? liczę na szybką odpowiedź, bo jutro trochę roboty mam.

bobytempelton    158

Oj to robota nie na dzisiaj... trzeba pomierzyć napięcia które dochodzi na wzbudzenie do alteratora, z wyjscia alternatora tzn szczotek, później przy regulatorze styki 67 i 15, jeżeli masz oczywiście miernik a jak nie masz to jutro coś napisze bo idę spać, a co to masz za alternator z wbudowanym regulatorem(bo jak tak to co napisałem jest nieważne)czy z oddzielnym?

Wiadomość z agroFakt.pl

grzegorz508    1

Proponowałbym wymienić regulator napięcia koszt około 15-30zł, zależy z jakiej firmy bierzesz. U mnie teraz siedzi taki jak był w 126p BIS, tam tez były altki A115. Skoro nie był ruszany to możesz się z tym pobawić, albo równie dobrze szczotki do wymiany.

Krzysiek19    2

Z tego co zauważyłem dzisiaj było w miarę ciepło i akumulator nie padł... Jak się zrobi zimniej (wieczór) to już d*pa jasiu.

jamakazi    0

to na pewno wina alternatora.

też tak miałem. ale dałem cały alternator do mechanika i nie powiem ci co konkretnie poszło.

prawdopodobnie na regulatorze coś

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować