• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Jasio88
      Mam maszt zaczepiany do tyłu z wózka podnosi na 4,20 udźwig ok 2 T, tak do 600kg podnosi bez problemu ale z wiekszym ciężarem ma problem. poprostu nie podnosi na siłowniku. przewód jest bezpośrednio z siłownika do ciągnika myślałem że może pompa ale wykluczona sprawdzane przy trzech ciągnikach i ten sam objaw. Co może mieć wpływ na to ?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez xQba
      Witam.
      Interesuje mnie zakup migomatu jakiegoś migomatu do 2500zł ( max 3000zł). Zainteresował mnie migomat telwin 195/2. Migomat ma głownie służyć do spawania blach, profili do 4mm. Ale chciałbym coś czym dam radę pospawać jakieś grubsze elementy. Jakiej mocy muszę szukać migomatu do spawania np ram przyczep itp rzeczy. Jakiej firmy polecacie sprzęt ?

• Przez Patryk212
      Witam zastanawiam się nad kupnem klucza pneumatycznego. Zastanawiam się nad dwoma
      https://allegro.pl/oferta/klucz-pneumatyczny-1-2-bjc-1550-nasadki-c-dewalt-7642830739

https://allegro.pl/oferta/klucz-pneumatyczny-1-2-1500-nm-satra-mocny-7650546231
      Dałby rade kompresor tagred 100l 2 tłokowy?
    • Przez bob123
      Jaką polecicie firmę co robią klucze i grzechotki żeby byłe wytrzymałe( u mnie w domu nie ma klucza 10 bo wszystkie złamanie, a grzechotka nie działa zepsuła się nie złamała ale da się tylko odkręcać śruby ale pełnymi obrotami ).
      Co sadzicie o firmie Stanley??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.