Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Deutz610

C-360-3p ładowanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360-3P
Deutz610    16
Napisano (edytowany)

Co może być przyczyną nieładowania w c-360-3p alternator wymieniałem już kilka razy patrzyłem miernikiem i ma 13-14V ale gdy przyjdzie ją odpalać to zakręci kilka razy i koniec.Może to być wina akumulatora?Ma już kilka lat... <_<

Edytowano przez Deutz610

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Może być wina akumulatora, może cos go rozładowuje, spróbuj odłanczać masę jak nie jeżdzisz i zobaczysz czy cos pomoże jak nie to aka do wymiany. ;)

bobytempelton    158

Na włączonym kluczyku , zdejmij klemę byłe którą i między klemę a słupek wetknij żarówkę 10w powinna się lekko jarzyć, wyciągnij kluczyk, powinna żarówka wogóle nie świecić ani jarzyć, jak się mocno świeci na włączonym lub na wyłączonym się byle jarzy to masz złodzieja, ale ja stawiam na lichy akumulator

Wiadomość z agroFakt.pl

bobytempelton    158

Właśnie gdy jest przebicie na wirniku rozrusznika to pobiera ogromne ilości prądu, a nie wytwarza pola elektromagnetycznego, spr. czy widoczne są jeszcze segmenty komutatora, i czy nie ma na nich przebicia, o ile pamiętam w co 3 powinien być prąd,spr czy z komutatora nie ma przebicia na masę i wszędzie dookoła

piotr820    42

Witam.

Ja miałem dokładnie ten sam problem co ty. Przyczyną był rozrusznik, który jak kolega @bobytempelton mówi miał przebicie i rozładowywał akumulatory. Kupiłem nowy z przekładnią i jest super.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować