witek

ANKIETA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tompil    3968

Ursus C360

Ursus C360 3p

Zetor 8045

Niecałe 40 ha, ale przydałoby sie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik-k    0

Ja mam nie całe 25 ha i obrabia to mf 255. c-355 i zetor 11441 :P i przydało by sie jakies jeszcz z 50ha tylko ze u nas ziemie po 20 tys. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Zetorek 7211 88r i C-330 ;] obrabiają 50ha


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8
Ja mam nie całe 25 ha i obrabia to mf 255. c-355 i zetor 11441 :P i przydało by sie jakies jeszcz z 50ha tylko ze u nas ziemie po 20 tys. :P

 

 

A u nas po 40 i co mam powiedzieć :angry:


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin12145   
Gość marcin12145

zts 12145 byc może niedlugo bedzie 16245 turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gimo    0

Na 420 ha w tym 70 ha rzepaku 170 ha (głownie przenica) i okolo 170 ha ważyw

C360 :)

3512+tur :)

NH tl 80 :)

JD 5720 :)

MF 3085 :)

Ursus 1201 :)

Ursus1634 :angry: obecnie sprzedany

Fendt 930 :)

Pozdrawiam Gimo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

Zetor 7211 90r

Zetor 10540 97r

Pracują na 35ha w tym 27ha burowiny jeżeli ktos czai to wie co to....

i jeszcze dojdzie pare ha ziemi i chce kupic Zetora 18345


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja nie czaje :) co to te buowiny??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

taki rodzaj ziemi u nas sie ja tak nazywa. jest rzyzna 2 i 1 klasa aleee aleee jeżeli jest chociaz troszke zwilżona przez malutenki deszczyk nic w niej niezrobisz bo zakleja wałki w tależówce i agregacie zakleja koła w ciągnikach.... jeżeli jest sucho ona wtedy jest strasznie twarda w orce ciagniki niedaja rady i jeszcze te gory u nas. po orce przychodzi czas na sianie i na agregat jeżeli po orce było sucho robią sie takie ogromne bryły że z agregatem to trzeba czasami 3 razy jezdzic ci co mieli małe ciagniki i niedawali rady agregatami robic to sprzedali bo bronami nic nic sie nierobiło a w grude też niezasiejesz. załuzmy że zetorem 7211 normalnie oracie sobie z pługiem 4 skibowym a u nas 3 wiecej nieda rady w tej burowinie


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

to współczuje ziemi (ze strony uprawy) ale plony zapewne są duże


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

pszenica u mnie przynajmniej jezeli sa dobre warunki pogodowe to tak gdzies 7 ton z ha czasami nawet wiecej a jezeli takie sobie to zawsze 6 niejest tak zle


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
taki rodzaj ziemi u nas sie ja tak nazywa. jest rzyzna 2 i 1 klasa aleee aleee jeżeli jest chociaz troszke zwilżona przez malutenki deszczyk nic w niej niezrobisz bo zakleja wałki w tależówce i agregacie zakleja koła w ciągnikach.... jeżeli jest sucho ona wtedy jest strasznie twarda w orce ciagniki niedaja rady i jeszcze te gory u nas. po orce przychodzi czas na sianie i na agregat jeżeli po orce było sucho robią sie takie ogromne bryły że z agregatem to trzeba czasami 3 razy jezdzic ci co mieli małe ciagniki i niedawali rady agregatami robic to sprzedali bo bronami nic nic sie nierobiło a w grude też niezasiejesz. załuzmy że zetorem 7211 normalnie oracie sobie z pługiem 4 skibowym a u nas 3 wiecej nieda rady w tej burowinie

heh no u mnie to nigdy nie widzialem 7211 zeby z plugiem jechal, wogole nikt w obrebie 30 km nie kupil takiego ciagnika, najmniejszego moj ojciec mial 7245 horal, a reszta to 7745. uprawa w tym roku skladala sie z 6 kombinowanych przejazdow: 2x5 najciezsze brony, wal rollex 620, znowu brona, 2-3 agregat atlas xxl 6m, siew , znowu rollex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0
heh no u mnie to nigdy nie widzialem 7211 zeby z plugiem jechal, wogole nikt w obrebie 30 km nie kupil takiego ciagnika, najmniejszego moj ojciec mial 7245 horal, a reszta to 7745. uprawa w tym roku skladala sie z 6 kombinowanych przejazdow: 2x5 najciezsze brony, wal rollex 620, znowu brona, 2-3 agregat atlas xxl 6m, siew , znowu rollex

 

 

no ja przykład daje z tym 7211 a co masz do tego że ktos nim pług ciaga jak ktos mam małe gospodarstwo i np 7211 jest większym ciągnikiem w gospodarstwie to musi nim

 

Tak longerbycz własnie cos takiego


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj