Kizo

Kto gdzie wyruszył już w pole

Polecane posty

drzewis98    8

dzisiej umnie wszyscy ruszyli w pola ja dzis bronowałem z 7 ha i 3,5 ha agregatem uprawowym a poniedzieli zabiore się za obornik i nawozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

My na początku lutego pod kukurydze wywoziliśmy gnój a tera nawozy rozsiewamy


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i sie u mnie zaczęło na dobre wszystko jak zwykle naraz ale nie ma bólu damy rade i orka wiosenna i rozsiewanie i pewnie obornik ale da sie rade:::)


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Jeśli będzie pogoda jutro sprzyjać tez wyruszam z nawozem. :)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja dzisiaj ruszyłem w pole - mianowicie rozsiałem nawóz na rzepak i pszenżyto ozime. :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

U mnie dzis rano byl start z nawozami. Nawet dobrze idzie. :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

My dzisiaj po południu mamy zamiar siać nawóz na rzepak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yogi    13

ja dzis gnój rozwiozłem na kokło 2ha teraz przerwa obiadowa a za chwile w ciągnik i zaorać 3ha trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No ja dzisiaj z nawozami. Może pod koniec tygodnia zacząć uprawiać pola ale to jak będzie pogoda dobra.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek44    4

w sobotę startuję z nawozami na oziminę . a w następnym tygodniu na jare i kultywatorkiem poganiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawdfarmer    0

ja już ruszyłem w łąki nawóz posiewać i gnojowicę wylewać a tak to jest na mazowszu


U-R-S-U-S C330 siła i potęga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matidi    0

Ja posiałem nawóz na rzepak juz 29 lutego a teraz koncze siac po zborzach a w sobote włukowałem itp. W sobote posiejemy jęczmień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matidi    0

Ja juz poiałem nawóz na rzepak 29 lutego teraz kończe na zboza. W sobote włukowałem a w następna sobnote siejemy jęczmień!

 

nie za wczesnie w sam raz

kolego nie piszemy posta pod postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

U mnie dzisiaj rozsialiśmy saletre na zboża ozime. Z uprawa i siewem jęczmienia na razie czekamy. Prawdopodobnie po świętach ruszymy w pole. zależy od pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Jęczmień jary i gorczycę planuje posiać po świętach, owies na dwóch działkach może jutro skończe, peluszkę chcielibyśmy posiać do świąt. Na mokradłach pod owies muszę zaorać :) i ile się da zasiać tam owsa, a w najmokrzejszych mniejscach jęczmień jary ale to jeszcze trochę potrwa :)


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
    • Przez AlexH
      Witam,
      co zasiać dla bydła na bardzo słabej glebie, żółty piach dotąd siałem co drugi rok seradelę ale, że coraz droższa a ledwo powschodzi bo wody nie ma i co polecacie zasiać, myślałem o wyce albo czymś takim, chodzi mi o to żeby wypędzić krowy i miały co zjeść, albo skosić rotacyjna i zrobić kiszonkę w bele
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj