Kizo

Kto gdzie wyruszył już w pole

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lesin    1

wczoraj po sialem z ojcem nawoz po rzepaku i po pszenicy.W nocy troche po padalo ale na polu nie bylo tego widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

U mnie juz od tygodnia mozna spokojnie siać praktycznie wszyscy już wyruszyli w pole. Wiem, że moze sie Wam to wydać śmieszne, ale juz zaczyna sie robić słucho:/ Moja wieś jest tak położona, że dookoła wszędzie leje tylko u nas nie, poniekąt dobrze, ale z drugiej strony:/

 

Pozdrawiam i życze udanych siewów :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
A ja 2km odemnie widziałem jak dzisiaj po południu siał 330 zboże  :(

 

 

Pole się zieleni i chyba będzie pszeniczka z grudniowego siania chłopu się udało :rolleyes:

 

W nadchodzącym tygodniu ruszam z sianiem nawozów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

12 III 2007 pierwsza wiosena orka


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja dziś przypiołem kultywator z bronami i pojechałem w pole. Robota zrobiona i nawet nie usiadłem (pomimo tura). w środe rozwoże oborni i orka (jak się wyrobie to jutro :rolleyes:)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

ja juz jutro zoczynam


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesin    1

dzisiaj kolejny dzien siania nawozow, na pszenice, zyto i jeczmien zimowy.jeszcze z dwa dni mozna bedzie siac zboze :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Ja dzis powłókowałem pod buraczki ładnie się jeździło, a nz rzepaku i pszenicy jeszcze można się utopić.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

u mnie dzisiaj dopiero się górki zabieliły, włókowanie może w środe jak nie popada...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rotor69    19

8.03 posiana saletra w pszenicy. 17.03 sadzimy ziemniaki wczesne pod agro. postaram sie o parę fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lewy    0

ja wczoraj w południe zacząłem rozsiewanie nawozów a dziś kończę(kujawy) :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

ja tak czytam te wasze posty i patrzę że wcześnie zaczynacie robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

a u nas jeden gosciu dziś wyjechał z obornikiem i co i trzeba było liny szukać a w polu nie widać nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snopek4    4

ja juz kosa naprawiem jutro pruba kolo domu a jak wszystko bedzie git to w sobote ostra jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

W moich stronach juz wszyscy prawie po półmetku :( Zaczyna sie robic słucho :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Ja w sobotę zacząłem rozsiewac nawóz na żyto i jęczmień. Wczoraj zacząłem rozrzucac obornik. Teraz zrobiłem sobie małą przerwę ( 30 minut)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

no Ojciec dzis wyruszył z obornikiem do pola to mniej więcej po 15 min dzwonił żeby przyjechal go wyciągnąć:] mi sie nie śpieszy do orki zostało mi tylko jakieś 50 ha może więcej.. będę sial pszenice w skiby a kukurydze dopiero w kwietniu mam czas:] chyba pierwszy raz od 5 lat jestem odrobiony na czasie i mogę spać spokojnie


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja dzisiaj ruszyłem nawozem. Ogólnie u nas jest sucho choć gdzie jest jakis dołek to mokro też jest. Jutro ciag dalszy nawozu . A jesli chodzi o reszte gospodarzy u nas to wczoraj jeszcze prawie nikogo nie było a dzisiaj ruch w polu jak na głównej drodze :rolleyes:


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

u nas sie narazie nikt nie rusza.......choc tu nie ma zabrdzo kto sie ruszac ze tak powiem zmonopolizowałem okolice


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj