Skocz do zawartości
wirus07

Gdzie zamontować kontrolki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wirus07    0

W którym miejscu przymocować kontrolki od kierunków przyczep żeby to jakoś wyglądało.Ja myślałem żeby je zamontować jak na zdjęciu(sory za jakość) a wy jak myślicie.

58fb4521034c1e06m.jpg

Sadek    530

Może być.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

asharot    203
(edytowany)

Może być,ale tam gdzie będziesz wiercić dziurę pod kontrolkę 1-przyczepy pod spodem jest uchwyt do przewodów.Jak nie jeździsz dużo z dwiema przyczepami to starczą tylko dwie kontrolki od ciągnika i 1-przyczepy.Można też zrezygnować z kontrolki od spadku ciśnienia powietrza.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Wiadomość z agroFakt.pl

wirus07    0
(edytowany)

Spadku ciśnienia powietrza jest wogule taka kontrolka? Jesli mówisz o tej nad stacyjką to jest od świecy żarowej

Edytowano przez wirus07

grzegorz508    2

O ile dobrze pamietam kontrolka spadku ciśnienia to ta czerwona, pierwsza w prawo od obrotomierza.

58fb4521034c1e06.jpg

Ale nie jestem do końca pewien, ta kontrolka paliła się ciągle w 3p, w którym zbiornik powietrza był wywalony ze względu na mocowanie tura.

asharot    203

Ta na środku między zegarami jest od spadku ciśnienia powietrza.

W 3P jak jest świeca to tylko płomieniowa a nie żarowa ale kontrolki fabrycznie od niej nie ma,chyba że ktoś sobie podłączył.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Daniel1987    0

dokladnie ta miedzy zegarami jest od spadku cisnienia.....a te dwie czerwone po prawej stronie to do cisnienia oleju i ladowania.....ja bym juz nigdy nie robil kontrolek na przyczepy...jak nie przerywacz sie spali to kontrolka niby dziala a kierunek sie nie swieci...juz bym wolal zrobic osobne kontrolki na prawy i lewy kierunek

fliegl    4

I tu się grubo mylisz,kontrolki od działania kierunkowskazów przyczep to bardzo dobre rozwiązanie dla bezpieczeństwa twojego i innych uczestnkiów ruchu.

A to że nie pokazują prawidłowo to znaczy że w kiepskim stanie masz instalacje elektryczną.

MichalR    34

W nowszch 3p kontrolki od kierunkowskazów przyczep były fabrycznie montowane z lewej strony kolumny kierownicy, tam gdzie ty masz te dwa przyciski (chyba przyciski, bo zdjęcie jest niewyraźne)

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Daniel1987    0

instalacje mam nowki....w ciagniku i przyczepach....kontrolki sa bardzo dobre tylko jakosc przerywaczy jest kiepska...a wtedy moze byc juz duzo mniej bezpiecznie...kontrolka moze dzialac a to nie znaczy to samo ze w przczepie tez swieci...ile ludzi tyle mysli

wirus07    0

@MichalR

to są przyciski od zapalania i świecy płomieniowej może obok nich?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez deluss
      Mam pytanie odnośnie akumulatora. Chcialbym wymienic na jeden duzy 12V. Chodzi mi oto ile najmniej moze mniec on Ah zeby odpalił c360 ? Chodzi mi tu o okresy kiedy na polu jest +10,15 min.
    • Przez jackob1997
      Witam wszystkich obecnych na forum.
      Mam problem z odpaleniem ursusa,sytuacja wygląda następująco;przedwczoraj chciałem odpalić ursusa i w momencie naciśnięcia przycisku rozrusznika padły akumulatory,wczoraj podłączyłem akumulatory do ładowania i próbuję odpalić i znowu ten sam cyrk.Przejrzałem całą instalację i wszystko jest dobrze podłączone niema żadnego luźnego przewodu (przewody od startera  również sprawdzone-wszystko ok).Moim zdaniem winny jest elektromagnes rozrusznik (jest to rozrusznik z reduktorem),a co to może być waszym zdaniem.Czekam na odpowiedzi,z góry Dzięki 
    • Przez jackob1997
      Witam wszystkich obecnych na forum.
      Mam problem z odpaleniem ursusa,sytuacja wygląda następująco;przedwczoraj chciałem odpalić ursusa i w momencie naciśnięcia przycisku rozrusznika padły akumulatory,wczoraj podłączyłem akumulatory do ładowania i próbuję odpalić i znowu ten sam cyrk.Przejrzałem całą instalację i wszystko jest dobrze podłączone niema żadnego luźnego przewodu (przewody od startera  również sprawdzone-wszystko ok).Moim zdaniem winny jest elektromagnes rozrusznik (jest to rozrusznik z reduktorem),a co to może być waszym zdaniem.Czekam na odpowiedzi,z góry Dzięki  
    • Przez maslo200
      witam  mam problem robie całą instalacje w c360  i nie wiem jak podłączyć alternator     bo nie wiem czy jest z wbudowanym regulatorem napięcia czy nie   może ma ktoś taki sam jak u mnie co to jest na foto za kosteczka nad rozrusznikiem ? za pomoc z gory dzięki 

• Przez BartoszWitusik
      Mam pytanie o ten "komputerek" na lewo od kierownicy ten niżej jak na zdjęciu. Hodzi mi o to do czego służy i jak go włączyć (bo u mnie w deutzu nic się na nim nie pokazuje) czy na nim można sprawdzić motogodziny?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.