Polecane posty

W mojej okolicy ukradli

- Farmtrac 675 DT

- Farmtrac 555 DT

- belownicę i owijarkę

- Ursusa C-360+tur

Wszystko od jednego gospodarza ale udało się odzyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

niedaleko mnie to już jest zatrzęsienie tych złodziei w drugi dzień świąt złodzieje się włamali i ukradli biżuterie i pieniądze z której według szacowań policji okazało się że była to duża suma , inni znów włamując się prze okienko do garażu ukradli sprzęt elektryczny o wartości 9tys , a trzeci dla mnie najgłupszy włamał się do oczyszczalni ścieków i ukradł monitor do komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol259    1

U mnie pokradli wszystkie akumulatory, sprzet elektroniczny z warsztatu, a w spawarce i mieszalniku kable powycinali. Zlodziej zostal zatrzymany. Jednak skradzionych rzeczy moj ojciec nie odzyskal. A najgorsze jest to ,ze to byl znajomy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszm1    3

Zlodziej nigdy nie jest z daleka. Taki idzie co wie jak poruszac sie w obejsciu i wie co jest u danego gospodarza.Amator to moze cos ze zlomu tylko czmychnac a jak ktos juz chodzi po pomieszczeniach to raczej w ciemno nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

złodzieja nigdy daleko szukać nie trzeba to może być ktoś z najbliższych sąsiadów który ma oko na wszystko co się u nas dzieje , wie co gdzie leży a gdy wyczai że nas nie ma zabiera się do pracy angry.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Sąsiadowi w tamta noc spuscili z z056 około 100 litrów ON. Jeszcze zbiornik przedziurawili zeby szybciej spuscic. @klepk995 dobrze mowisz: w pierwszej kolejnosci złodzieji trzeba szukac wsrod swoich...przykre lecz taka jest prawda ;[


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

Niestety ale w dzisiejszych czasach nie wiadomo czego się po kim spodziewać , najbliższa osoba się może okazać wrogiem bo będzie chciała zarobić naszym kosztem a przecież teraz czasy są trudne sad.gif a teraz o takich kradzieżach ON sprzętu i pieniędzy będziemy słyszeć coraz częściej bo bezrobocie wzrasta a każdy będzie chciał przecież mieć do gara co włożyć ohmy.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juras390    2

dzis tez pogoda złodzieji bo pada a umnie najczesciej sa włamania ale umnie zamontowałem alarm i gnoji odstrasza bo wczesniej to koszty utrzymania ich były spore bo włamanie raz w miesiacu i to wsrodku wsi inwestycja po pieciu latach dawno spłacona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

A u nas we wsi pare dni temu ktoś pospuszczał paliwo z baków u kilku rolników. Pewnie jakieś łepki którym kasy brakowało na paliwo i na impreze nie mogli sie wybrać bo nic innego nie brali a wiadomo jak u każdego w komórkach różne graty leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

u nas nie kradną. a jakby to myśliwym jestem kula w łeb i do piachu :) mieszkam sam to kto sie dowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Koledzy jest banalnie prosty sposób na złodzieja nie kupować od niego. Bo jeżeli złodzieja złapią i wyda to dla kupującego też nie jest wesoło "opinia sąsiadów i nie tylko".

 

A jak nie będzie miał gdzie sprzedać to nie będzie kradł (takie problemy ze sprzedażą mieli pracownicy gdy w okolicy nie było prywatnego gospodarstwa tylko państwowe).

 

Więc okazja czyni złodzieja.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

u nas nie kradną. a jakby to myśliwym jestem kula w łeb i do piachu :) mieszkam sam to kto sie dowie

 

ktoś się zainteresuję że tego gościa nie ma lub rodzina zacznie poszukiwania i wtedy ty będziesz oglądał niebo przez kratkę zamiast złodzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo161    0

U mnie tylko raz z ciągnika spuścili bo weszli do garażu od tyłu ;P . A tak poza tym to wiemy kto to zrobił i już więcej tego na pewno nie zrobi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

ostatnio to mojego sąsiad okradli był w szpitali a że mieszka sam to złodzieje wynieśli mu z garażów wszystko co się dało sad.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas niedawno głośno było o kradzieży paliwa. Znajomemu raz ukradli paliwo, to potem zastawiał drzwi magazynu ciągnikiem.

W drugiej wiosce kolesiowi ukradli myjkę karchera za 20 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

w gazetach ostatnio dużo jest o tych złodziejach sad.gif mojego sąsiada też okradli był w szpitalu i meszka sam a że do był bez opieki to po powrocie ja zajrzał do garaży to zobaczył że niema żadnych narzędzi które dało się wynieś ohmy.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

u nas kilka lat temu wyniesli sprzetu za 5000,policja przyjechala po 24 godzinach bo eksmitowali jakas 90 letnia babcie i musialy tam byc 4 radiowozy do ochrony no i jak mieli przyjechac.a jak juz byli to nawet nie obejrzeli sladow na polu,ale jak mnie pszesluchiwali to mieli wonty ze niepamietam jaki bieznik miala opona przy taczce i kolor rączek bo powiedzialem ze niebieski albo zielony [ktora kupilismy nowa dzien wczesniej a na nia sobie zaladowali fanty te ciezsze] po dwoch tygodniach zabrali mnie na rozpoznanie taczki ktora miala na sobie zaprawe jeszcze z prl i metalowe kolko!!! potem pismo ze sprawa umozona itd. czyli policjant,ku..a i zlodziej na jednym jada wozie.pozdrowil


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

to nie wiedziałeś że oni się nadają tylko do łapania pijanych rowerzystów i wystawiania mandatów za byle co bo do czegoś wiecej to pojecia nie mają. jednym słowem powinii zlikwidować te komendy jak i wojsko zresztą bo tylko kasy na to szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buchaj007    3

ehh to lipe koledzy macie...

ja mam taki układ z sąsiadem złodziejem...on mi kradnie w miesiącu ok 15-20 ON w zamian gostek zapewnia mi całodobowa ochronę... Mam pewność ze "miejscowy" złodziej nie wpuści konkurencji na swoje podwórko....a żeby zabawa była lepsza obaj udajemy ze o niczym nie wiemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hahahha dobre buchaj :D

 

@tedizetor56 a może któryś policjant miał coś wspólnego z kradzieżą wiec po co miał się spieszyć??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

policja to tylko umie mandaty wlepiać i pijanych na rowerach łapać bo jak by przyszło jakiegoś przestępce złapać to nie ma komu się wykazać laugh.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia    0

ja zakupiłam stare zaniedbane gospodarstwo i w tamtym roku zaczęliśmy remonty, wiadomo trzeba było nazwozić narzędzi i materiałów, cały czas się baliśmy o to, ukradziono trochę benzyny, piłę, kable. Wiemy kto to - pomocnik murarza, ale nic z tym nie robimy bo miejscowy i będzie się mścił i jeszcze więcej szkód narobi a my tam jeszcze nie mieszkamy. W tym roku mamy robić trochę instalacji to musimy zamówić wylewki od razu na następny dzień jak skończą podłogówkę i w nocy ktoś musi tam spać. Chore to wszystko i aż się odechciewa pracować na to wszystko, bo po co jak zaraz to i tak można stracić. Jeszcze nie mieszkam na tej mojej wsi ale mam nadzieje że gospodarze będą się jakoś wspólnie wspierać i czuwać, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

u nas kilka lat temu wyniesli sprzetu za 5000,policja przyjechala po 24 godzinach bo eksmitowali jakas 90 letnia babcie i musialy tam byc 4 radiowozy do ochrony no i jak mieli przyjechac.a jak juz byli to nawet nie obejrzeli sladow na polu,ale jak mnie pszesluchiwali to mieli wonty ze niepamietam jaki bieznik miala opona przy taczce i kolor rączek bo powiedzialem ze niebieski albo zielony [ktora kupilismy nowa dzien wczesniej a na nia sobie zaladowali fanty te ciezsze] po dwoch tygodniach zabrali mnie na rozpoznanie taczki ktora miala na sobie zaprawe jeszcze z prl i metalowe kolko!!! potem pismo ze sprawa umozona itd. czyli policjant,ku..a i zlodziej na jednym jada wozie.pozdrowil

jak zobaczylem ze w garazu niema kosy spalinowej,pily i szlifierki za ktore oddawalem przez pol roku raty po 800zl to myslalem ze mnie h... strzeli,a najgorsze jes to ze moze którejs mędzie mowie czesc bo wchodzili tam gdzie byly najcenniejsze rzeczy,sąsiadowi obcieli uszczelke,wyjeli szybę i wymontowali radio i glosniki, wiec byli dobrze przygotowani i obeznani na 100% byl ktos znajomy.


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamilek2000
      Cześć wszystkim! Mamy w planach budowę płyty drugiej płyty obornikowej w gospodarstwie. Chciałbym Was zapytać jak wygląda prawnie budowa takiej oraz czy mój pomysł z płytami ma sens. Płyta ma mieć wymiary 6m;4.5m;1.5m, pomysł jaki się narodził to zrobienie jej z płyt drogowych (1.5m w ziemi i 1.5m nad ziemią, (płyty mają wymiar 3;1.5) Około 40m3. Chciałem na początku wykopać "L" usadzić płyty, a na końcu wybrać ziemię i pod spadem wylać płytę. 1.Jakie dokumenty i pozwolenia będę musiał załatwić? 2.Od czego zacząć biurokrację? 3. Czy taka płyta spełni wymagania co do szczelności płyty? 4. Czy przy płycie obornikowej musi być zrobione szambo? Szambo posiadamy przy starej płycie oraz osobne przy chlewie, ale czy w przypadku nowej płyty muszę mieć osobne szabo. 5. Czy musi być robiony projekt czy można to zrobić na zgłoszenie np. zmniejszając na początek wielkość płyty, a później dodając elementy do "L" Nie wiem jak się za to zabrać dlatego pytam, pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź :)
    • Przez Papkin
      Chciałbym (prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku) pobudować mały magazyn na zboże. Wymiary budynku mniej więcej 6x14, niestety ilość miejsca mnie ogranicza. 
      Może jest ktoś kto ostatnio coś budował? Jak to wygląda od strony prawnej, wystarczy zgłosić przed budową w gminie?  Jak jest z odległością od sąsiedniej działki? Z tego co wyczytałem to 3m jeśli nie będę miał okien,czy jest możliwość żeby to obejść np. za zgodą sąsiada? 
      Z jakimi wydatkami się liczyć na materiał? 
    • Przez 5714mf255
      witam wszystkich mam takie pytanie czym ogrzewacie domy zima stoję przed wymiana kotła i szukam wydajnego a zarazem w miarę taniego rozwiązania.
    • Przez Marcin133
      Witam. W związku z bardzo drogim opałem myślę nad ogrzewaniem domu pompa ciepła. Proszę użytkowników którzy już posiadają lub myślą o założeniu o wypowiedzenie się w temacie. Jakie pompy polecacie itd. 
    • Przez pawelxx
      witam, planuje utwardzi. podworko betonem b25 który będzie zatarty na gładko jak myślicie czy warstwa 15 cm wystarczy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj