Skocz do zawartości

Polecane posty

michaspig    0

Przy opryskiwaczu 18m i siewniku 2,5m chyba nic nie da sie wykombinowac.Rozstaw ciagnika 137 cm.
Prawda? Czy moze sie myle?

Wiadomość z agroFakt.pl

robi57362    53

Wiesz jezeli bardzo ci zalezy na sciezkach to siadz na spokojnie rozpisz sobie na kartce co i jak az wkoncu pojawi sie powtarzanie zamykania lejkow i tak w kolko troche jest przy tym roboty ale da sie jak kazdym innym siewnikiem

michaspig    0

Jezdzac " w tą i spowrotem" chyba nie da sie ustawic sciezek, a przynajmniej ja nie potrafie tego ogarnąć

michaspig    0

No tylko i wylacznie jedna strona na takiej szerokosci zajezdzanie w koło bylo by bez sensu. Z moich wyliczen w tym przypadku jednak powtarzalnosci lejkow nie bedzie.

massey87    3

Czy ja dobrze rozumiem ze aby zrobic sciezki pod te maszyny to pierwszy przejazd mam zasiac na pół siewnika drugi caly i w trzecim zamknąć za kołami? a później 3 przejazdy calym siewnikiem i w 4 znowu za kołami?

jakub3507    7

Nie. Pierwszy przejazd robisz na całym siewniku w drugim zamykasz na jedno koło w trzecim jedziesz dalej z zamkniętym na jedno koło a w czwartym jedziesz całym siewnikiem.

SZYMANOX    376

Tylko 1 sposób jest prawidłowy.Dwa ślady robi się w jednym przejeździe!

Miałam ten sam problem z wyliczeniem, a ponieważ jestem za cienka w uszach na elektryczne wyłączanie po jednej ścieżce w drugim i trzecim przejeździe, kupiłam opryskiwacz 15 m i pasuje idealnie - trzeci przejazd robi ścieżki i szlus. Szkoda, że takie proste rozwiązanie pociąga za sobą koszty. ..

MajkelPL    0

Witam. Szukałem na forum jak zrobić ścieżki technologiczne ale nie dałem rady :(. Mam siewnik Poznaniak 2,7m i opryskiwacz 10m. Siane i pryskane będzie przez Ursusa c360 3p. I tutaj moja prośba mógłby mi ktoś pokazać jak dokładnie je zrobić. 

Ścieżki jak najbardziej zrobisz. Ja tez mam ten siewnik ale opryskiwacz 12m. Nie byłem w stanie tego wyliczyć na kartce wiec wziąłem opryskiwacz przejechałem po polu i później według tego zamykałem rurki. Sposób dobry jeżeli masz wąskie a długie pola.

jender2    4

niby siewnikiem na 2,70 zrobiłeś ścieżki na 12 metrów. Jak już to na 13 albo 11 jak chcesz zaczynać z połowy siewnika.

Molq    1

to 12 m jest tabela na forum. a co do 10 m zmienić szerokość belki lub jak nikt nie napisze to w niedziele ci napisze schemat

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się