wojtek8045

ile podniesie podnośnik 8045

Polecane posty

wojtek8045    0

Witam

zamierzam kupić kosiarkę bijakową tylno-boczną waga ok 700 kg

ciekawi mnie ile może podnieść zetor 8145 z siłownikiem wspomagającym nigdy nic jeszcze ciężkiego nie podnosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek6211    12
Napisano (edytowany)

moim zdaniem spokojnie z 700kg se poradzi ja swoim 6211 podnosiłem ok 600 kg i na wolnych obrotach tylko mi przodek podnosiło a podnośnik trzymał cały czas w górze.

Edytowano przez piotrek6211

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzynia662    3

Ale typy ludzi taki ciagnik i nie podniesie 700kg wojtek8045 ogarnij sie bo mozse kiedys forum od 18 lat prud podniesie ale podnosniki maja mocne muj t-25 podnosi 600kg a mój deutz 4,5tony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
men0410    0

moim zdaniem spokojnie z 700kg se poradzi ja swoim 6211 podnosiłem ok 600 kg i na wolnych obrotach tylko mi przodek podnosiło a podnośnik trzymał cały czas w górze.

 

Też myślę że da radę. :rolleyes:


Ursus 1224, Ursus 1014, Ursus 914, Zetor 7211 i Ursus c360 na 150 ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt070    0

No panowie taki ciągnik to już musi swoje podnieść, ja zetorem 5211 dźwigam 700kg i tylko troszkę przodek podrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ursusy tego typu mają nominalny udżwig na cięgłach dolnych 3000kg , max 4125kg to Zetory mają to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel1987    1

zetory maja to samo albo i wiecej c-330 ma 600kg a c-360 chyba 1000kg......zetorek 5211 bodajze 1700kg to chyba 8145 jak podniesie 3,5t to chyba nic dziwnego...jak sie pomylilem to prosze poprawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek8045    0

znalazłem strone ze specyfikacją i tam pisze 1600 kg ale nie wiem czy to sam podnośnik czy z siłownikiem wspomagającym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co innego dane z instrukcji a co innego praktyka, ale 700kg to nawet się nie zastanawiaj tylko zaczepiaj, podniesie bez najmniejszego problemu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

bez problemu da rade;)

moj 902 pracuje aktualnie z opryskiwaczem sam opryskiwacza 850kg+1000l wody i daje rade tylko przód podrywa

podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Ciężkie ursusy i zetory to były stworzone do pracy z takim sprzętem. Takiego ciężaru nawet nie odczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubel500    4

Witam

zamierzam kupić kosiarkę bijakową tylno-boczną waga ok 700 kg

ciekawi mnie ile może podnieść zetor 8145 z siłownikiem wspomagającym nigdy nic jeszcze ciężkiego nie podnosił

O czym wy piszecie ludzie! 700 kg. to ja podnosze c-360. :lol: Mój zetor 8045 z siłownikiem wspomagającym ma udźwig około 3.5 tony. :D


Zetor Team
Pomogłem? Naciśnij zieloną strzałkę obok mojego postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kolego daniel 1987 ursus c360 ma 1200kg udźwigu a nie 1000 ;)

co do tego to one mają taki udźwig ale na końcach ramion a czym dalej w tył to ta wartość maleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bubel500    4
Napisano (edytowany)

Wystaw 2 metry do tyłu te 3,5t i sprawdź czy podniesie :D

Udźwig mierzy się na końcach ramion a nie 2 metry do tyłu.

Edytowano przez bubel500

Zetor Team
Pomogłem? Naciśnij zieloną strzałkę obok mojego postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forterrra    0

Moj zetorek 8045 bez siłownika na zewnątrz i bez obciążników przednich podnosi brony i wały o wadze około 1,5t bez żadnego ale i podniósł by napewno wiecej. No oczywiscie troche nim buja podczas jazdy no ale to brak obciążników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Qba90
      Witam miesiąc temu zakupiłem John Deere 3350 wracałem na kołach Ok 20 km wszystko było dobrze. Wymieniałem wszystkie płyny na turdus i fusch utto mp wszystkie filtry na oryginalne i po wyjechaniu w pole i dogrzaniu się hydrauliki ucieka mi wspomaganie i tylni tuz. Na obecną chwilę mierzyłem tylko ciśnienie na szybkozłączach i na rozgrzanym pokazuje 200 bar mino wszystko hydraulika zewnętrzna na wolnych obrotach ucieka. Gdzie szukać dalej przyczyny 
    • Przez kamil2021
      Witam ostatniemu czasy nabyłem pokosówke i jest w niej duży problem z hydrostatem jak jedno koło mi skręca to drugie zamiast delikatnie popuszczać olej aby umożliwić skręt temu pierwszemu kołu stoi w miejscu przez co koło które skręca zakopuje się . Jak myślicie od czego zacząć ? 
    • Przez panmino
      Czołem, czy rozdzielacz ze zdjęcia można założyć do Belarusa 1025? Czy port N do łączenia szeregowego ma cały czas ciśnienie, niezależnie od pozycji pozostałych sekcji? Czy można podłączyć tam wąż od rozdzielacze tylnego podnośnika?
      ... zauważyłem po czasie, że to grupa Zetorów, nie potrafię teraz przenieść tematu, sorki...

    • Przez kamil14851
      Może ktoś mi doradzi odnośnie podnośnika. Podnosnik nagle przestał dobrze działać podczas orki. Zaczęło się od wyrzucania oleju zaworem odcinajacym a teraz podnosi tylko na wysokich obrotach ale po odjęciu obrotów od razu opada, po zakreceniu zaworu odcinajacego nic nie opada. Ciśnienie na pompie to 180 barów. 
    • Przez RolnikUrsus123
      Witam
      Mój wujek ma zetora 16245 i gdy zapnie coś np. pługi to podniesie lecz nie chce opuścić
      Podnośnik ma na siłownik
      Proszę o pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj