Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ufo

Jaki ciągnik zamiast k-744?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lysyrolnik    14
ale on chce nowe nie używki :)

hehe ja uzywki nie proponowalem, a co do tego Challengera w wersji kolowej kolega Ufo bedzie mial wprawe w kierowaniu ciagnikiem lamanym :)

ufo    0

Jeśli chodzi i ciągnik to może być używka byle w bdb stanie:)

Mam teraz mało czasu by sprawdzać wasze propozycje siewy i wogule

pozdro dla użytkowników AF

Wiadomość z agroFakt.pl

Miki7211    5

A ile kasy chcesz przeznaczyć na ten nowy sprzęt? Jeśli fendt za drogi to bierz JD Bo raczej nic lepszego w takiej cenie nie wytropisz

Pavel    10

a jaki ten Kirovets ma moment obrotowy - o ile dobrze pamietam pod któryms zdjeciem 200konnego takiego ciągnika na AF była dyskusja ze taki ma moment jak obecne 300konne ciagniki?

ufo    0

Tak tylko mf ma okolo 230 kucyków więc 15 pługa nie pociągnie albo będzie wiukać na górach

PS pola mam górzyste:)

wojtus    1

A gddzie dokładniej na kujawach są górzyste pola? :) Tak w związku z tematem to słyszałem też o takim mocnym polskim traktorze o nazwie Ślązak,chyba też łamany,prosty,tani i mocny.

ktm950    0

Ale z tego co pamiętam ma jakieś 180KM. On, w porownaniu do obecnie produkowanych ciągników wygląda na baaaaardzo prosty...

wojtus    1
Ale z tego co pamiętam ma jakieś 180KM. On, w porownaniu do obecnie produkowanych ciągników wygląda na baaaaardzo prosty...

Heh,masz racje jest nabrawde ubogi a co do mocy to kolega szuka cos o wiele mocniejszego. :)

Lukasz4255    2

Mf 8480 ma 295 km nominalnej 315 maksymalnej. Jeśli chcesz coś większego to weź jd serii 9020 jest mocniejszy i cięższy od 8530 a przy tym niewiele droższy albo challengera.pozdro <_<

zetor    3
Mf 8480 ma 295 km nominalnej 315 maksymalnej. Jeśli chcesz coś większego to weź jd serii 9020 jest mocniejszy i cięższy od 8530 a przy tym niewiele droższy albo challengera.pozdro ;)

serii 7020 już dawno nie produkują <_< i nie wiem z kąd pogląd ze cięzszy od 8530

Matey    431

@ufo

za dzieciaka sorka bo tu się takich dużo kręci i zakladaja tematy typu "FENT 936 BLAK CZY JOHN DER 8530"

bierz JD 8530, do niego talerzówke 12 metrów. Wydajność 16ha/h. Jezeli chcesz to mogę ci przepisać artykul z RPT o tej talerzówce. Wspólpracowała ona z JD 8530 ;p

brzozak2    236
serii 7020 już dawno nie produkują <_< i nie wiem z kąd pogląd ze cięzszy od 8530

z tego co widze to koledze chodzilo o serie 9xxx, a nie 7xxx czyli przegubowy ciagnik JD. wszystko ok tylko ze tego postu sam nie wymyslil a jedynie powtorzyl to co jest napisane top agrar:/

Lukasz4255    2

Sorki a gdzie tu jest napisane że nie można.icon8.gif Zresztą większość wolałaby większą moc za niewiele większą kasę. Napisałem tak bo chyba nie wszyscy mają top agrar.pozdro <_<

Matey    431
No właśnie nie napisałeś ile chcesz przeznaczyć pieniędzy na ten cel....??? <_< ;)

Między poszczególnymi modelami z tych "większych" sprzęciorow to chyba nie ma wielkiej róźnicy cenowej

MarcinPykuS    62

No nie powiedział bym...kup nowy ciągnik taki duży a kup używany...różnica jest i to duża... <_< ;)

Matey    431

:| Nie wiem kto o zdrowych zmysłach pakowałby się w używke.. Nikt by nim nie jeździł do kościoła przecież

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17