Chota

Najbrzydszy traktor

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mirasek    13
no własnie kto ??? gościo musiał mieć coś na mózgu

Miał na mózgu zapewne ciągnik stosowany tylko do transportu lub do lekkich prac polowych w dobrych warunkach. Taki ciągnik jest tańszy do 4x4 więc jak ktoś nie potrzebuje przedniego napędu (a są tacy) nie musi za niego niepotrzebnie płacić.

 

A dla mnie najbrzydsze są stare JD z półokrągłymi kabinami wyglądające jak żaby. A na Fortschrita to mi nawet klawiatury szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celeronik    5

O gustach się nie dyskutuje, mi się akurat stare JD podobają, takie wagoniki, a najbrzydszy to może ford.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ml78    1

Największym brzydalem jest bezapelacyjnie Fortschrit ,następnym jest Foton ,Jumz, no i nowa seria dużych Ursusów ach te okropne maski. :)


Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada, a nikt nie wie, że mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Forszaj to tak, zwłaszcza te starsze wersje, ale kioti to chyba nie widzieliście na żywo bo w sumie ładne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

fortschritt - brzydal

duży ursus w nowej masce - brzydal

pronar 1221 - brzydal

 

a no właśnie - wiecie może kto w ursusie wpadł na taki genialny pomysł zeby montowac te badziewne maski ?? - przecież te kanciate blaszane miały swój niepowtarzalny wyglad i pasowały do tych ciagników - jak już chcieli plastiki to mogli zrobić kanciaste plastiki :)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPykuS    68

Po prostu nowy URSUS wygląda strasznie - chodzi mi o większe modele... :) :)

 

Te starsze są super...ale te nowe fatalne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektor    9

Strasznie mi sie nie podobają forszaje 300 i 303 i to chyba bedzie najbrzytszy traktor - dopuki czegoś brzytszego nie skonstrułują :)


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Miał na mózgu zapewne ciągnik stosowany tylko do transportu lub do lekkich prac polowych w dobrych warunkach. Taki ciągnik jest tańszy do 4x4 więc jak ktoś nie potrzebuje przedniego napędu (a są tacy) nie musi za niego niepotrzebnie płacić.

 

A dla mnie najbrzydsze są stare JD z półokrągłymi kabinami wyglądające jak żaby. A na Fortschrita to mi nawet klawiatury szkoda :)

z tymi JD to zapomniałeś dodać ze drzwi są z przodu i to mi się nie podoba


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

najprzytrze co może być to mf-y z lat 70 i john deery z to pół okrągłą kabiną ble forszaje to są w porzątku aha ijeszcze kubota taki japoński wrzut na d*pie


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

forszaj

zubroń

kubota te mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktm950    0

Według mnie bezapelacyjnie Żubroń zasługuje na miano najbrzydszego. Wygląda jakgdyby ktoś próbował wjechać nim do za niskiego garażu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

maski w noiwych ursusach nie ładne?? moze nie wszytskim sie podbaja ale ja zmieniłem zdanie w momencie zakupu spodobało mi sie i podoba mi sie teraz bardziej nmiz metal. co po niektórzy to jeszcze by chcieli miec chociaz tegpo ursusa małego w nowej masce


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Panowie!!!! Zastanówmy sie czy wygląd ciągnika jest ważny. Jak w przypadku ludzi liczy się "serce" - silnik czyli to co drzemie pod tą często niedorobioną maską. :) A jak już to nie cierpię widoku Forszajów. A Pronarki to nawet lubię ale tylko I generację, bo PronarII jest rzeczywiście ohydny. Najfajniejsze to 82, 82A, 82SA, 82TSA, 1025A i generacja P5 i P7. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Mialem przez krotka chwile okazje obejzec Forsznita i powiem ze konstruktor jak go projektowal to mial we krwi jakies 2,5 promila i tepa siekiere :) na sama mysl ze mial bym czyms takim jesdzic to mnie ciarki przechadza :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12
Panowie!!!! Zastanówmy sie czy wygląd ciągnika jest ważny. Jak w przypadku ludzi liczy się "serce" - silnik czyli to co drzemie pod tą często niedorobioną maską. :)

kazdy dobry rolnik wie ze nie wygląd traktoru jest wazny ale ten temat jest akurat o najbrzydszym traktorze więc mówimy o wyglądzie


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Herkules    0

najbrzydsze to lekkie ursusy z tymi szmiesznymi maskami 2812 do 4512 i nie podobają mi sie maski w 1934,1954,1654 nowe pronary do najładniejszych nie należą, pomyśleć że takie brzydactwa wypuszczają w XXIw - normalnie szok!!!

A MTZ czerwony, te kanciate kabiny,maski,błotniki,a jak jeszcze z turem czarnym bez żadnej łychy czy czegoś tam innego to jak dla mnie super :) całkiem ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubaguzik    321

a mi jd z lat70 eskorty i najwieksze ursusy


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj