Chota

Najbrzydszy traktor

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
damian1992    102

też uważam że Fortschritt-y to jakieś nieporozumienie :D

nie ma brzydszego od nich


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

co wy chcecie od fortschritta. Wole jechać nim do miata niż na wioscep okażać sie nowym postlicencyjnym to jest żal, wstyd dla ursusa. albo jakieś gówna z chin


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lordhagen    283

Czesiu, już nie atakuj Ursusów. Nie lubisz jak ktoś jeździ po twoich ulubionych maszynach, a sam po naszych Ursusach jeździsz :D

 

Mi się nie podoba Pronar 320A, Żubroń, Fend Trisix (czy jakoś tak, ten dziwny 3 osiowy) i szczerze ten Fortschritt 32x cośtam to ładny mi się wydawał ale tylko w grze LS.

 

Zastrzegam że to tylko moja opinia i proszę po mnie nie jeździć, w ogóle koledzy po co sie niektórzy tak denerwują, każdy lubi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolnik    1

Wszystkie Fortschritty. Przepaść między wschodnim a zachodnim blokiem.

ZT 303. Nie wiem co w nim pięknego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

forszaj bleee...

ursus agro bis bleee... juz wole samego agro

jd stare 80 lat blee.. ta kabina jakas nie dopasowana do nich


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radek83    16

mi najbardziej nie podoba się cała ta chińczyzna ,no i te nowe małe i średnie POLSKIE URSUSY normalnie KATASTROFA :D:):) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzi22    1

mi sie nie podobają ni8e które pronary te wydłużone,jd z lat 80 i jd 6910 stare wersie ;(

 

Fortschritt-y i kuboty

 

MTZY I PRONARY na małych kołach

 

Kiotti itp.


^^^^^^^^^^||..|""""\
| ...............||...||""|___
| ______________ |||I__|__I___|)
|(@)|(@) """**|(@)(@)***** |(@)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Najbrzydsze są według mnie Fortschritt`y, a z nowszych to Deutz Agro XXL oraz Fendt Trisix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Chińskie buble Kymy nie Kymy te :lol: Forszaje i nowe Ursusy z tymi maskami okrągłymi już .


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjaśnienia... TYM i KIOTI to chyba nie mają nic wspólnego z Chinami :lol:

 

Obie marki które podałeś(niech mnie ktoś poprawi jak się mylę) są KOREAŃSKIE... to że tubylcy też mają skośne oczy nie znaczy że to Chiny, proponuje popracować nad geografią ;[ i jakość z tego co mi wiadomo też nie ma nic wspólnego z np. Fotonem...


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

a mi sie nie podobaja forshnity , mtz-ty i fentd stare i pronary ale teraz kupilem 1221A i jakos sie przyzwyczajam do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Nic dziwnego że ci się nie podobają Fortschritty skoro nawet nazwy nie potrafisz napisać poprawnie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenekbizon    6

Fendt John deere New Holland Case Farm track Kubota i te inne oprócz najlepszych niepokonanych Ursusów Zetorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Mi się nie podobają NH TD i te ich okropne maski a w zasadzie światła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Moim zdaniem to Fortschritt-y, pronary i McCORMICK.


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj