zetorcrystal

gdzie on sie zatarł?? ursus 1222

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

Witam sprawa wygłąda tak. Silnik trzyma ciśnienie 7 at na 1000 obr. Zapaliłem go rano chwile pochodził(siedziałem w środku obserwowałem wskażniki) po chwili obrotomierz zaczął skakać. Dodałem trochę gazu i spowrotem wróciłem do 1000 obr. Po chwili silnik w jednym momencie stanął (szybciej niż przy gaszeniu). Na moje silnik sie zatarł... przypuszczam że nie na wale bo wziąłem śrubokręt i przez te okienko mogę przekręcić o jakies 2 minimerty... czyżby na tłoku ?? pomóżcie

sprzedam białoruske z masztem (widlakiem) z przodu stan dobry cena 7 tys

szczewko    32

Moja czarodziejska kula pokazuje ze na tloku.

Jak nie rozbierzesz to nie zobaczysz, a my na odleglosc na pewno nie pomozemy za duzo.

Duzy1    8

U mnie tak się stało w zetorze 7245 to wtedy pękła tulej i tłok i korbowód się zablokował i się zgoł a poza tym nic się więcej nie stało

Wiadomość z agroFakt.pl

sebe1033    113

a te ciśnienie to skąd ma takie :blink: może za to stanął pompa postawiła się :lol:

nie mógł się zatrzeć jak go zapaliłeś na chwilę przecież nawet nie miał kiedy się rozgrzać. A rozrusznikiem kręciłeś :huh:

bobytempelton    160

Takie gdybanie do niczego nie prowadzi, zdejmij miskę to zobaczysz co jest sztywne, ale rzeczywiście coś za duże to ciśnienie, zawsze takie było, bo jak nie to panewki się porozwiarstwiały

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

zenekbizon    6

Ja bym powiedział ze coś wpadło może zawór się urwał może coś się ubiło pękło i się przyblokowało ja bym proponował na dzieńdoberek głowice ściągnąć :D

Czyżby to ten silnik który kupiłeś?

nie to ta szóstka bez przodu :)

Duzy1    8

Żeby się zawór urwał to by stukało a niby co miało by wpaść przez tak mały otwór nawet żeby co wpadło nie dało by rady zablokować tak na sztywno

Najpierw odkręć miskę olejowo najłatwiej najszybciej i najtaniej

Edytowano przez Duzy1

zatarty na 1 korbie ... poprostu gość który składał nie przepłukał wału korbowego i kanałów w bloku po szlifie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kobra66
      Witam! Może ktoś wie a moż posiada klucz którym można odkręcić nakrętkę od mocowania pompy wtryskowej od strony bloku silnika, albo podpowiedźcie czego do tej operacji używacie. Liczę na pomoc, pozdrawiam
    • Przez XaWi
      witam odalem pompe wtryskowa ursus 1014 do regeneracji po powrocie nie moge ustawic zaplonu a nic wiecej oprocz pompy w tym czasie nie robilem  wydaje mi sie ze sprzegielko jest nie to lub cos w pompie jak ustawic teraz zaplon  .ciagnik odpale lecz po dodaniu gazu slabo reaguje na niskich obrotach na  gaz na wyzszych jest lepiej zbiera sie odrazu lecz gdy spuszcze do ok 500 i dodam gaz to trwa to pare sekund proszę o porady co mam robic gdyż ciągnik mam jeszcze nie dotarty
    • Przez tata1
      Witam

Mam robić remoncik w 914, głowicę oddam do zakładu do regeneracji, ale co mam zamontować na cylindry?
      Zestawy naprawcze są od 140zł na Allegro (na tłok) do 500zł w sklepie. Jakie wybrać. Ciągnik pracuje u mnie ok, 100mth w roku, więc mało.
      Co polecacie?
    • Przez tobi0092
      Witam wszystkich forumowiczów .Mam problem w ursusie 1014 ,a mianowicie popychacz laski zaworowej tzw.szklanka spada w dół bloku co powoduje stuk w silnik poprzez zbyt duży luz zaworowy. Zaznaczam  ze zawory ustawione na luz 0.25 na ssacym i 0.3 wydechowy. Po wyciągnięciu laski z gniazda silą i ponownym ustawieniu zaworów problem się powtarza . Co może byc przyczyną takiego zachowania .Reszta szklanek pozostaje w swoim miejscu .Może ktoś się spotkał z takim problem i coś doradzi w tej kwestii.
    • Przez rafal88
      Jest problem tego typu ze.....z pompy paliwowej zostaly wyciagniete sekcje. Da sie we wlasnym zakresie wlozyc je z powrotem tak aby dobrze ustawic je na listwie ktora dawkuje sie paliwo?? Jesli ktos juz to robil to moze bedzie tak mily i podzieli sie wiedza

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.