• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez zaxson
      Witam! Jak ustawic pompe commonrail perkins 1104d wiadomo rozrzad na znaki a pompe zablokowac w pkt zero ale skąd wiadomo czy aby nie jeszcze jeden pelny obrót wału korbowego🤔 bo 4 suw do pelnego cyklu pracy jednego tloka  potrzebuje 2 pelne obroty wału sa dwa czujniki  jeden na pompie drugi na wale 

• Przez Rychu332
      Orientuje się koś czy można gdzieś wypożyczyć mini ładowarkę pokroju bobcat s70 najlepiej z krokodylem na około 2 dni? większość ogłoszeń wynajmu takich maszyn to ogłoszenia budowlane z widłami do palet i łychą.
    • Przez Kondzio342
      Koledzy pilny temat. Musze kupic rebak mam sporo lasy tym bardziej ze teraz bede przecinal 8 ha mlodnika i zrab budulca i gałązek bedzie. Koledzy mam masseya 255 i masseya 4255. Wolalbym rym mniejszym robic. Bo duzym nie wszedzie podjade. Jaki wybrac? Na co zwrocic uwage moze ktos ma namiar na kogoś kto sprzedaje?
    • Przez Gadom
      Poszukuję dobrej firmy produkującej półautomatyczne nalewarki do mleka. Ewentualnie z dodatkową opcją zakręcania nakrętek. Maszynę mógłbym wynająć lub kupić. 
    • Przez kapec22
      Witam w ciągniku mam 4 wyjścia hydrauliczne i chce kupić maszt z siłownikiem jednostronnym na jeden przewód i nie wiem czy jak podniesie do góry czy potem opuści bo dźwignia w obu pozycjach podaje olej na jedno i drugie wyjście, jest jakieś rozwiązanie ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.