Zaloguj się, aby obserwować  
snorli3

ile kosztuje Deutz Fahr Agroplus 67 ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Deutz

Wiadomość z agroFakt.pl

snopek    0

Może zna ktoś aktualny cennik modeli agroplusa ( ile sam ciągnik , ile poszczególne wyposażenie , ile za ładowacz i jaki ) jak ktoś zna niech napiszę .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez 36rolnik36
      Witam. Mam pytanie jaka może być  przyczyna podcierających się wieszaków 

• Przez longer89
      Witam, mam taki problem z Same Explorer Classic 95 że przybywa mi oleju w misce olejowej. Przyczyną jest dostająca się tam ropa. Gdzie szukać przecieku? Silnik po odpaleniu bardzo kopci na biało. Silnik 1000.4WT
    • Przez Kris946
      witam wszystkich. potrzebuje fachowca co zna się na tych silnikach i może mnie wesprzeć swoją wiedzą . pozdrawiam
    • Przez Karol123456
      W ciągniku jest tur podpięty pod rozdzielacze ciągnika.  Od pewnego czasu zauważyłem problem z hydrauliką, mianowicie działa ona z opóźnieniem. Czyli próbując podnieść tura muszę czekać kilka, czasem kilkanaście sekund na reakcję. Później podnosi normalnie, ma siłę.  Dodatkowo jeśli ciągle używam jakiejś funkcji hydrauliki wszystko działa ok, problem się pojawia gdy wszystkie rozdzielacze są w pozycji zero. Wszystkie filtry zostały zmienione, układ ssawny uszczelniony, pompa wymieniona.
      Dodatkowo dodam, że jak odpalę ciągnik i włączę którąś z funkcji wszystko działa ok, lecz jak wyłączę, to po chwili znów muszę czekać.
      Czy ktoś miał podobny problem, bądź wie czym może być on spowodowany?
    • Przez Lukecki
      Witam, znalazłem ciągnik Deutz dx 90, sprzedajacy mówi ze wszystko z nim w porządku napęd, wom, skrzynia, hydraulika w porządku  oprócz instalacji oraz twardego sprzęgła, wycenił go najpierw na 19500, potem zszedl na 17500 a kiedy sie skontaktowałem powiedzial ze odda za 16 tys. Jest sprowadzony z Francji, czy mieć wątpliwości? 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.