Skocz do zawartości
greg93

John Deere 6420

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
mav    1
Jeszcze jedno pytanie w którym miejscu mieżysz tą oponę.

no jak sama nazwa mówi: "szerokość opony"

to tam gdzie jest najszersza. I nie chodzi tu o to żeby zmierzyć, tak jak napisałeś w miejscu gdzie balon jest wypchany.. bo to było by bez sensu.

Przykład w jaki sposób można to zbadać ;) :

przyłóż dwie np deski do średnicy po obu stronach koła i zmierz odległość pomiędzy deskami.. zrób to i u 650/85 i u 710/70.

Aż dziw bierze że człowiek sie zajmuje takimi pierdołami he :)

marecki    0

Pokaż mi gdzie Ja napisałem, że mierzy się balon tam gdzie jest wypchany. Co dla ciebie jest pierdołą dla mnie nie i odwrotnie.

<blockquote>
</blockquote>

mav    1
Pokaż mi gdzie Ja napisałem, że mierzy się balon tam gdzie jest wypchany.

Pokazuje:

wyższy profil daje efekt w postaci tego że balon jest szerszy od bieżnika.
Taki efek możesz uzyskać w każdej oponie jak jest za mało powietrza albo mocno obciążona.

łatwo sie domyśleć że nie zrozumiałeś o co chodzi. Takiego efektu nie uzyskujesz w każdej oponie ;) tylko w tych o większym profilu. I nie chodzi tu o to że balon jest większy dlatego, że jest mniej powietrza czy dlatego że go wypycha bo wisi na nim spory cięzar.

Poprostu jest większy i tyle.

Co dla ciebie jest pierdołą dla mnie nie i odwrotnie

to nie było stwierdzenie o tobie, tylko o mnie :) że ja sie zajmuje pierdołami czasem :)

Dobra koniec tego OT. Jak sprawdzisz daj znać...

Wiadomość z agroFakt.pl

karol    2

panowie powiedzcie mi po co mierzyć szerokość opony jak ona jest podana na oponie (rozmiar) ;)

szymon29    0
panowie powiedzcie mi po co mierzyć szerokość opony jak ona jest podana na oponie (rozmiar) ;)

wydaje mi się że niektórzy nie wierzą producentowi :) :) :)

jaro    164

Co do opon -mam trzy komplety opon o rozmiarze 400/60-15,5 firm Mitas,BFGoodrich i Kleber -powinny mieć tą samą szerokość i wysokość ?-nic bardziej mylnego !Mitas jest o 8 cm wyższy niż Kleber a przy okazji węższy o 2 cm.

PS.Akurat mav ma rację-też zajmowałem się pierdołami ;)-to i zmierzyłem...

zetor    3

no to jak w innych przypadkach ;) opona oponie nierówna hehe...można powiedziec ze tak jak z butami :) niby podają ze to nr 40 a to 39 albo ze to 39 a to 40 itd...

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

pioter    44

a jak już wuprodukowane w ChRL to 5 numerów na małe ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez jan222
      Witam!

Jak w temacie czy ciężko jest wymienić uszczelkę pod głowicą w tym ciągniku? Dziś po odpaleniu zaczął dymić na biało, po oględzinach zauważyłem lekkie bąbelkowanie w zbiorniku wyrównawczym płynu. Kupując ten ciągnik słyszałem, że uszczelki pod głowicą siadają po ok 10tyś godzin czy to prawda? Na co zwrócić uwagę podczas wymiany. Dodam, że silnik pracuje bez zmian przydymi mocno podczas odpalania i jakiś czas po. W oleju czysto nie ma śmietany. Znalazłem komplet uszczelek za niecałe 170zł czy warto? czy lepiej oryginalną za ok 400zł a resztę pod kolektory itp innych producentów? Aha ile może za taką robotę wziąć serwis?
      pozdrawiam

• Przez marcin80wlkp
      Witam. 
      Czy to normalne, że JD 6420 z systemem CR po około 10 minutach normalnej pracy nagle zmieni dźwięk silnika? Staje się taki ostrzejszy, jakby bardziej słychać zawory. Nie wywala przy tym żadnego błędu, moc normalna. Czy jest coś takiego, że celowo przestaje pracować na wszystkie cylindry? Proszę o podpowiedzi
    • Przez agrotechir
      opinie na temat john deere 6920s ap
    • Przez dexterek
      witam! mam problem z grzejacym sie olejem hydraulicznym, tak przynajmniej informuje komputer. orzemy naszym 6920S wyposażonym w skrzynie AutoPowr z 5-korpusowym obracanym rabe-werkiem, po 2-3 godzinach pracy wyswietla sie komunikat, iz olej jest za goracy i nalezy sie bezwzglednie zatrzymac, sprawdzic poziom oleju oraz filtr. filtry wymienilismy, olej rowniez. problem pozostal. jednak mnie zastanawie jedna rzecz: z tylu nad tuzem znajduje rozdzielacz, oto link: http://patrz.pl/zdjecia/id/1079804 . nie moge go zlokalizowac w instrukcji obslugi, wiec nie jestem pewien jego dzialania. wie ktos moze co to za rozdzielacz? jakie sa jego funkcje? na jakich ustawieniach nalezy pracowac z tylnym TUZem? jesli te ustawienia sa bledne moze to powodowac rozne obciazenia pompy hydraulicznej i grzanie sie oleju. oczywiscie moglbym zmienic te ustawienia ale koles z serwisu, ktorego wezwalem w innej sprawie jakis czas temu powiedzial ze "jest chyba dobrze i zeby lepiej nie grzebac".
    • Przez matiz955
      Mam problem z elektryką, w JD 5720 wersji ekonomicznej, otuż nie mam żadnych świateł, nawiewu i radia, nie wiem co jest przyczyną.
      Nowy włącznik świateł nic nie dał.