Skocz do zawartości
piotrb14

2 przyczepy x 6 ton cena

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

piotrb14    187

witam zastanawiam się kupić 2 x 6 ton przyczepy do ciągnika 105 koni. Chciałbym się was poradzić z jakiej firmy te przyczepy są najtańsze chodzi mi o nowe oczywiście i ile kosztuje 1 taka przyczepa brutto. z góry dzieki

piotrb14    187

chłopie na 2 wieltony mnie nie stać mówiłem najtańszą

jak by kupywać 2 to facet z metalfachu powiedział że za 2 x 6ton chce 50 tys. tylko z 2010 roku są

Edytowano przez piotrb14

Wiadomość z agroFakt.pl

yahooo777    698

HL jest niepraktyczna, wywrot na dwie strony co wg mnie jest porażką, chyba że ktoś nie potrzebuje tej opcji to HL uznam za dobry wybór;]

arekursus    0

Gdybym ja kupował przyczepę to wolałbym jedną 10 albo 12 tonową. Metal-tech też jest godny uwagi. Podobno ma szczelniejszą skrzynie od Wieltona. A można wiedzieć do czego owe przyczepy będą wykorzystywane?

piotrb14    187

może macie i rację bo 1 wywrotkę mam tz ruską przyczepę 4,5 tonówkę, skrzyniową jedną o pojemności 5 ton ale nie wywrotka. Właśnie teraz i ja pomyślałem czy moze nie lepiej będzie kupić 1 10 tonową albo 12 lub tandema 10 tonowego i chyba taniej wyjdzie kupić 1 przyczepę a większą niż 2 małe

Edytowano przez piotrb14

Daniel1987    0

wg mnie to Wielton to zaufana marka w dzisiajszych czasach...mozesz ja spokojnie przeladowac....przyczepy i naczepy wieltonu jezdza po calej europie i swiecie jest zaufana marka....a Metal-tech???

szczewko    31

A jaka jest roznica w przyczepie z 2010 roku a takiej z 2011 po za cena??.Bedziesz je sprzedawal za 2 lata ze tak ci zalezy na roczniku? Przyczepa jest taka maszyna ktora sie sprzedaje w oparciu o stan techniczny a nie rocznik. Sam sie zastanawiam nad Pronarem T680 stojacym od 2009 roku na placu u jednego dealera.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez johny09
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy koleby zremb w8, czy ktoś może się orientuje kto może chce sprzedać?
       poniżej przykładowe zdjęcie