radmzes

Cennik agregatów uprawowo siewnych

Polecane posty

Witam. Czy 8200 zł za bronę talerzowa tolmet simply 2.7 to dobra cena na ten czas? bo patrząc na forum w zimę można było kupić za 7200 zł. tak podrożała czy szukać jeszcze innego sprzedawcy?  Cena z ekranami bocznymi 

Edytowano przez sparta123321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

Witam. Czy 8200 zł za bronę talerzowa tolmet simply 2.7 to dobra cena na ten czas? bo patrząc na forum w zimę można było kupić za 7200 zł. tak podrożała czy szukać jeszcze innego sprzedawcy?  Cena z ekranami bocznymi 

 

Za 8 tys z ekranami i transportem na podwórko niedawno.... Także negocjuj ze sprzedawcą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2259

Agro Masz sn300t na full opcji tylko z wałem packera to około 55 tyś netto na talerzach 560mm

 

 

full opcja czyli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Hej
dowiadywał się ktoś może o ceny tych siewników?
vaderstad spirit r 300s
Horsch pronto 3dc
Kuhn espro 3000
czekam na wyceny i chciałbym zobaczyć jak to wyglada u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasza_124    0

Jaki polecacie agregat PRZEDSIEWNY do ciągnika 95-100 KM , z wałkiem z przodu i dwoma z tyłu i czterema rzędami pazorków, cena do 10 tys. Moze ktos sie wypowie na temat swojego agregatu itd ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj