Skocz do zawartości
News
sambao

Kradzież części od stołu do rzepaku kosy i przekładnia schumacher

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sambao    0

Witam! Skradziono mi części od stołu do rzepaku New Holland. Stół firmy tucholski. Dwie kosy hydrauliczne firmy Ziegler koloru czerwonego. Przekładnia firmy Schumacher. Zbiornik na Olej do stołu od rzepaku koloru żółtego. Obudowy do stołu do rzepaku koloru żółtego. Częsci napewno mogą pasować do innych kombajnów typu Claas, John Deere. Za info na pw dzięki i napewno się odwdzięczę. Kradzież była prawdopodobnie w okresie zimowym. Teren opolskie ewentualnie dolnośląskie.

Edytowano przez sambao

GMO jest ok!!!

zetorki    26

a mam pytanie bo z tego co wynika to ta kradzież była już wcześniej i dopiero teraz się dojrzałeś?

Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

sambao    0

Tak po jakimś czasie zauważyłem.

Edytowano przez sambao

GMO jest ok!!!

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez szczewko
      chciałbym aby wypowiedziały sie osoby które użytkują kombajny tej serii lub cos słyszeli na ich temat.chodzi mi o wydajność,awaryjnosc itp.
    • Przez kruk372
      mam problem z ad blue komputer łapie błąd i zatrzymuje prace silnika dodam że serwis siedział 3 dni i nic powoli krew mnie zalewa jeżeli ktoś miał coś podobnego to proszę o odpowiedz
    • Przez kosa29
      co sądzicie o tym kombajnie
    • Przez wladek7
      Tak jak w temacie kupiłem go w kwietniu w stanie dobrym. Mam zamiar lać tylko Turdus do silnika. Z tym olejem mam 10 lat pozytywnego doświadczenia w c-360.Mam kilka pytań.
      1.Po pierwsze jaki olej można lać dobrej marki do układu hydraulicznego.
      2.Czy ma ktoś instrukcję obsługi tego kombajnu?
      3.W zbiorniku oleju hydraulicznego jest siatka.W niej są dwie dziury. Czy powinny być? Od czego mogę dopasować nową siatkę?
      4.Pompa wody do tego silnika forda 4 cylindry jakiej szukać i gdzie?
    • Przez memek26
      jaki olej do  przednich zwolnic new holland tl  90??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.