ralf

karmniki dla tuczników

Polecane posty

martinezo    42

Tubomatów nie biorę w ogóle pod uwagę, ponieważ mam małe kojce ( po około 15szt.) dlatego zależy mi na opinii dotyczących zwykłych paśników skrzynkowych. Dla własnego przekonania zakupię i jeden i drugi, będę miał okazję osobiście się przekonać które lepiej się sprawują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Jak się już przekonasz, to się podziel opinią. :)

Ja mam tubomaty na 15 sztuk :) Ale jak je zasypie, to starcza na długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

Co sądzicie o tych tubomatach http://olx.pl/oferta/automat-paszowy-dla-tucznikow-tubomat-ap-swing-maxi-nowy-CID757-IDawJCT.html#929a918b5e
lepiej takie czy skrzynkowe ? Jak taki tubomat bedzie stał w srodku kojca to jak będzie mała ilość paszy to tuczniki go nie przewrócą ? Jakie automaty paszowe polecacie chodzi mi o konstrukcje dolnej cześci aby pasza sie nie wysypwała i nie marnowała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snickers    6

 

Jakiej firmy automaty paszowe skrzynkowe na mokro byście polecili. Chodzi mi o 3 lub 4 stanowiskowe,najlepiej dwustronne z rurkami z kwasówki. Może ktoś użytkuje coś takiego i podzieli się opinią. Tubomatów nie biorę pod uwagę ze względu na małą pojemność zasypu, co przy braku paszociągu będzie uciążliwe.

Edytowano przez snickers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysztof81    3875

Jeżeli krucho z kasą to popatrz na używane z zagranicy lub z Polski. Ja swego czasu podczas swinskiego kryzysu kupiłem od znajomego rolnika biznesmena prawie nowe karmniki po 150 zł sztuka a sprzedałem po 400☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakiej firmy automaty paszowe skrzynkowe na mokro byście polecili. Chodzi mi o 3 lub 4 stanowiskowe,najlepiej dwustronne z rurkami z kwasówki. Może ktoś użytkuje coś takiego i podzieli się opinią. Tubomatów nie biorę pod uwagę ze względu na małą pojemność zasypu, co przy braku paszociągu będzie uciążliwe.

 

Polecam tej firmy mam je kilka lat są bezawaryjne odchowałem na każdym ok 700 tuczników http://www.grallarewald.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FORPIG – używane wyposażenie chlewni w dobrej cenie

Firma Forpig oferuje szeroką gamę automatów paszowych. W naszym asortymencie można znaleźć automaty od prosiaka po tucznika na sucho i na mokro. Sprowadzamy używane wyposażenie chlewni. W naszej ofercie znajdą Państwo automaty paszowe, porodówki, ruszta. 
Hodowco za niewielką cenę zyskujesz trwały i mocny automat paszowy.

BARDZO DOBRA CENA I JAKOŚĆ! Paśniki używane dla prosiaków, warchlaków, macior, tuczników.

Sprawdź naszą ofertę, posiadamy duży wybór używanych automatów paszowych.

Wysyłka kurierem 24h
Tel. 503 822 882 Śrem – używane automaty paszowe


Proszę o komentarz do moich fotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gąsiorek777
      Witam,
      Orientuje się ktoś może jaki może być koszt +/- wylania fundamentów "basenu" pod chlewnię na rusztach, może ktoś ostatnio budował chociaż zdaję sobie sprawę że teraz cięzki czas na takie inwestycje. 
      Wymiary 40mx20m głębokość 0,8m/1m
    • Przez Kubos43
      Planuje modernizacje budynku, 4 pomieszczenia o łącznym wymiarze 16x8 metra podzielone po równo co daje 4x8 chce zaadaptować do chodowli świń. 
      Początkowo planowałem zrobić to w systemie głębokiej ściółki jednak teraz bardziej schylam się ku rusztom betonowym, murki i posadzki i tak muszę wykonać a mam możliwość pójścia w górę bo do stropu ponad 3 metry. 

      chciałbym zrobić  wanny pod każdym pomieszczeniem osobno i tak żeby wystarczyło na cały tucz od 20 kilogramów. 
       
      czy wystarczą wanny z posadzką i ściankami murowanymi z bloczka?
      Jak to wszystko uszczelnić żeby gnojowica nie rozprzestrzeniała się poza wannę? 
      czy 1 metr głębokości wystarczy? 
    • Przez Rolnikk19
      Część. Mam pytanie czy ma ktoś okna typowo inwentarskie (zdj)?Chodzi mi głównie opinię o ich jakości i wytrzymałości(pękanie,powinien koloru). Pozdrawiam



    • Przez luki02165
      Witam 
      Orientuje się ktos jaki jest koszt postawienia chlewni na 50 sztuk loch wraz z tuczarnia Wszystko w jednym budynku i pełnym wyposażeniem?
      Pozdrawiam 
    • Przez Macias2901
      Witam mam pytanie czy ktoś wie ile jaki jest koszt budowy chlewni na 100loch w cyklu otwartym 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj