Skocz do zawartości
bortek95

opinie o Fiatargi F140 itp.

Polecane posty

bortek95    0

Chciałbym się dowiedzieć wszelkich informacji o ciągnikach Fiatargi F130,F140 itp.

Chodzi mi o wadliwość, spalanie (takie ogólne info)

Z góry Dziękuję :D

SZYMANOX    386

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/33174-fiatagri-seria-winner-f100itp/

Powyższy temat jest co prawda o fiatach F100 ,ale F100 i F130/140 to praktycznie to samo, tylko silnik inny i liczba kucyków.

Powered by BELARUS 952///FIAT 880 DT /// ZETOR 7211/// URSUC C-330/// WŁADYMIREC T-25///
Wiceprezes KPK Kumurun Team

Księga życzeń i zażaleń na PW/GG.

Fiat agri wujek posiada takiego tylko F130 to chodzi dobrze silnik wytrzymały komfort jazdy bardzo dobry siłe ma jak będziesz wymieniał oleje i filtry to będzie ci chodził

Wiadomość z agroFakt.pl

Hymm wujek ma 4 lata f130 i zepsuło mu się tylko takie sprzęgiełkjo od biegów ale to przez jego nieuwagę i głupotę bo zmieniał biegi redutorem w czasie jazdy ( chyba wiecie o co mi chodzi tzn powinno się reduktorem zmieniac przełożenie jak ciągnik stoi a nie jak się nim już jedzie) a ogulnie leje paliwo i jedzie:) Tylko trzeba co jakiś czas sprawdzac oleje i je wymieniac jak również filtry

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Majkel92
      Witam, czy możliwe jest zamontowanie Wyjścia wałka WOM w komunalnej wersji Renault Ergos 110 z 2002, która go nie posiada? Google nie pomogło ;). Ewentualna opcja to silnik hydrauliczny, lecz nie wiem czy to dobre rozwiązanie, mała moc :(. Ciekawi mnie czy można zamontować wyjście na oryginalnych częściach bez amatorskich przeróbek. Oto zdjęcie renówki.
      Zdjęcie z tyłu. 

• Przez jabu
      Witam, chciałem się dowiedzieć jak podłączyć 2 pompy hydrauliczne o wydajności 40 l każda pod rozdzielacz o przepływie 80 l.
      Czy wystarczy sam trójnik czy potrzeba jakieś zawory?
    • Przez Webson_
      Witam. Posiada ktoś na gospodarstwie ciągnik serii MB-trac? Chodzi mi tu o przedni tuz do niego, jak wykonać?
    • Przez ferdek3085
      witam, podczas orki podnosnik przestal podnosic. Na panelu podczas pracy zaczely migac kontrolki gora-dol podczas podnoszenia pluga i pali sie kontrolka stop. Z panelu w kabinie nie opuszcza ani nie podnosi, na blotnikach rowniez. Dzialaja jedynie te mechaniczne przyciski znajdujace sie kolo silownika z prawej strony, wciskajac je bez problemu podnosi i opuszcza.. co sie dzieje ?
    • Przez kaczor937
      Witam

Tak jak w temacie mam problem z podnośnikiem EHR w moim Fiacie F140, , mianowicie wyświetla błąd 20, powoli podnosi ramiona bo aż 8 sekund i po ustawieniu potencjonometru na 99 mimo podniesionych ramion dalej ładuje ciśnienie, Jak ktoś wie jak skaliborwać podnośnik prosze o POMOC !!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.