mon

Ursus C-330 - pompa hydrauliczna

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mon    0
tongue.gif Witam! Mamy problem z ursusem c330. Otoż nie chce podnosić. Zastanawiamy sie co to moze byc. Myślicie ze to moze byc zwiazane z popsuciem pompy hydraulicznej?? Jezeli tak to ile ona kosztuje?? Licze na pomoc. Czekam na pytania i istotne informacje na ten temat. Dziekuję z góry tongue.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

albo pompa albo rozdzielacz. jest ciśnienie na rozdzielaczu na błotniku??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

to pompa do wymiany.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek    0

poczekaj-kiedyś miałem taki problem w 60' ale mysle że tak to jest teś w 30'

otóż obok pompy jest taki zawór (dokładnie nie wiem do czego służy ale myślę że do regulacji ciśnienia) wymień go(coś ok 30 zł) a jak nie pomoże to wtedy pompe i rozdzielacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

sprawdź simering-oring na bloku tam gdzie wchodzi króciec pompy-jesli jest przycięty to po wiwacie...czesto tak ludzie robia ze nie patrzą jak sie montuje podnośnik...najlepiej wymienić na nowy.....

 

dodatkowo sprawdź filtr oleju !!!czy niemasz zapchanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domasz   
Gość domasz

a może poprostu przez przypadek wyłączyłeś pompe tą dźwignią koło dźwigni WOM-u ? mój dziadek kiedyś taz zrobił i też myślał że coś sie popsuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

heee faktycznie mogło i to się stać :P ale wątpię


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomeek198    0

mam problem z pompo opuszcza mi zmienilem na nowy filter bo stary mial pekniete sitko i byl troche pognieciony wymiana filtra pomoze cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomash    7

raczej nei pomoże..

wina rozdzielacza lub uszczelniacze na pompie przepuszczają


...Więc Protestuje, Więcej Nic Nie Wyhoduję!!! - Jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik Sam W Dolinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

jakto opuszcza?

a co może byćprzyczyną że jak jest w pozycji podnoszenie tzn wajcha do przodu to opada jak jest coś ciężkiego na podnośniku a w pozycji na środku nic a nic nie opada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomeek198    0

a moze wiesz dlaczego nie pali mi sie kontrolka od smarowania w C-330

jak zapalam tylko jak przekrece kluczyk na swiatla to sie pali i gasnie jak sie zapali ale to prawidlowo . tylko czemu swieci na swiatchach a nie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27
jakto opuszcza?

a co może byćprzyczyną że jak jest w pozycji podnoszenie tzn wajcha do przodu to opada jak jest coś ciężkiego na podnośniku a w pozycji na środku nic a nic nie opada?

 

to raczej przyczyną jest wypracowany rozdzielacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

tomek 198 coś jest nie tak w instalacjii

masz kontrolke od ciśnienia wpiętą jako

kontrolkę świateł

prawdopodobie rozdzielacz

ale to nie koniecznie


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belarusik    2

Może tomek ci sie dwa kable od instalacji z masowały lub masz cos żle podłączone spróbuj poprzeczyszczać :)


Wyznaje jedna zasade taką że nie ma zasad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kicu
      Witam dziasiaj pojechałem orać 1 h pola i wszystko szlo dobrze do 2 ostatnich przejazdów gdy podniosłem pług zaczął opadać. Z trudem zaorałem pole i pojechałem po moja talerzówkę i podnosiłem ja a on tak jak plug opadała. Nie wiem co sie dzieje 4 miesiące temu cala pompa była wymieniana.
      Proszę o pomoc!!!
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Patrykkkz
      Witam mam pytanie jak pisze na instrukcji mf,a 255 zeby przełączyc dzialany hydrauliki zewnętrznej z dzialana dwustronnego na jednostronne trzeba przykrecic do 5mm czyli jeden obrót czy jak ???      działanie rozdzielacza 


    • Przez rami
      witam   zaciął mi się EHR   i nie chce opuścić ramion  lampa pomarańczowa miga ale żadne pokrętło i przyciski na błotnikach nie działają może ktoś wie jak usprawnić  żeby działał jak należy 
    • Przez rafmax
      Witam, czy ktoś się orientuje czemu w c335 po zgaszeniu ciągnika i po ponownym uruchomieniu bardzo często zapowietrza się hydraulika, tzn nie podnosi ani podnośnika ani tura. Natomiast jak zgasze ciągnik tak że będzie pochylony do przodu ( z górki) nigdy po odpaleniu się nie zapowietrza, działa od razu bez problemu. Olej w normie a nawet ponad stan...
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj