Polecane posty

balcerek1    92

Popuść rurkę z tyłu co idzie od filtra paliwo z tyłu do pompy prze pompuj potem popuść rurki na wtryskach przekręć rozrusznikiem na pełnym gazie aż pojawi się ropa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Musi się ktoś wypowiedzieć co miał z nimi styczność.1i3 to pompiarze mówili ze Władek więcej palił był i mułowaty. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Kosmiczne ceny jak na władka już taniej stare remontować,...


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel807    102

A ja jak bym miał kupować, pompę to kupił bym po regeneracji od ursusa c-330 i przystosował bym do t-25. Silnik chodzi całkiem inaczej słyszałem .

Edytowano przez pawel807

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hacki    0

A ja jak bym miał kupować, pompę to kupił bym po regeneracji od ursusa c-330 i przystosował bym do t-25. Silnik chodzi całkiem inaczej słyszałem .

znajomy kupił władka z taka pompą i bardzo sobie chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geo    10

A co z ciśnieniem wtrysku? Zdaje się że w C-330 jest 13 atm na końcówkach, a we Władku około 17 atm. Czy nie będzie to miało wpływu na żużycie paliwa, pracę wtryskiwaczy albo trwałość pompy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel807    102

@Geo

 

Nie wiem ile ma c-330 ciśnienia w końcówkach, ale wiem że T-25 ma tyle co Ty piszesz, bo ustawiałem jakieś 3 tygodnie temu.

U nas w okolicy ma facet ruska na pompie od c-330 i chodzi mu już parę lat. I mówi że ciągnik nie do porównania. Nie jestem pewien, ale chyba użytkownik @damiandazo ma T-25 na pompie od 30-stki napiszcie do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam- jeżeli chodzi o pąmpy przy małych Iwanach, to mam go prawie 30 lat od nowego z ruską pąmpą i powiem tak- na ruskiej lepiej się wkręca na obroty i mniej pali ropy, przy czym jest trochę słabszy w porównaniu z pąmpą od ciapuna.Z pąmpą od ciapka ma równiejsze wolne obroty ,ciągnik jest trochę mocniejszy przy czym trochę więcej pali.W mojej okolicy sąsiedzi mają jedne i drugie, i znam ich wyrażane opinie na ten temat, jak i ze swojej praktyki coś wiem :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MironC360    1

WITAM możne domowym sposobem można przerobić pompę wtykowa odC330 DO t25 jak myślicie? robił to ktoś? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Jeśli w domu masz sprzęt do ustawiania pomp wtryskowych to oczywiście. :D

A tak w ogóle to proponuje się przyjrzeć pompie od Władka i pompie od C-330.

Chodzi mi o jedną podstawową rzecz, że we Władku pompa jest z lewej strony a w C-330 po prawej i poszukajcie różnic. To może zrozumiecie, że nie jest to typowa pompa wykręcona C-330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MironC360    1

WITAM tak masz racje pompa jest nie typowa to oczywiste. tylko nic nie kosztuje pokombinować samemu bo cena nowej pompy do t25 dwukrotnie podskoczyła go góry przez jeden rok,aktualnie tak po formie to 1600 zeta. Powiem tak spróbuje coś zrobić samemu z to pompo bo lubię wyzwania.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmexpert    54

Pompy starej konstrukcji - rosyjskie - mieliśmy w ofercie w cenie około 600 zł.

Niestety ich awaryjność zmusiła nas do wycofania jej ze sprzedaży.


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Bzdur nie piszcie

reklama reklama ale fakty sa inne

oryginalne pompy wytrzymując więcej

na tych polskich przy jednostopniowym sprzęgle z maszynami z wom trudno się wkręcić na obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Ruskie pompy sa dobre do kiedy są dobre
:D
wadą jest ta jedna podwójna sekcja i regulator obrotów, byle luzik i głupieje, a większość regeneratorów zmienia tylko sekcję bo podobno w ich mniemaniu nic więcej się nie zużywa.

 

Na pompie z c330 naprawdę lepiej równiej pracuje, sekcje wytrzymają 17mpa, a że z drugiej strony jest pompa to co? krzywki są symetryczne, regulator też, sekcje tak samo przesuwają się do góry i w dół...

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmexpert    54

GoRAL, w tym wypadku to żadna reklama, tylko fakty, które stwierdzam po swoich statystykach.

 

Niestety nam się nie sprawdzały, albo to wina konkretnego dostawcy, albo najzwyczajniej "oryginały" były jakie były :)


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

GoRAL, w tym wypadku to żadna reklama, tylko fakty, które stwierdzam po swoich statystykach.

 

Niestety nam się nie sprawdzały, albo to wina konkretnego dostawcy, albo najzwyczajniej "oryginały" były jakie były :)

pewnie masz racje

 

może po prostu na części zamienne trafiały gorszej jakości niż te które montowali do ciągników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fza    3

Mam T25 z 1979r. Napęd pompy wtryskowej kołem zębatym z kołnierzem i tulejką brązową. Tulejka powinna być smarowana olejem pod ciśnieniem. Problem w tym, że w pokrywie aluminiowej rozrządu brak doprowadzenia oleju. W pompie są kanały, w płycie pośredniej (do niej jest przykręcona pokrywa aluminiowa) jest otwór, w pokrywie aluminiowej jest otwór od strony silnika ale ślepy. Czy tak ma być (wówczas smarowanie tulejki rozbryzgowe) - wg mnie jest coś nie tak. Czy nie zatrze tulejki bez smarowania pod ciśnieniem. Mam zdjęcia pokrywy ale nie wiem jak wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

znajomy ma taka pompę

 

Czy w LTZ i w T40 nie były też takie?


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez wasil10
      Witam! Potrzebuję pomocy co do pompy p 120 biardzkiego. Mianowicie podczas pracy mocno stuka i faluje ciśnienie równo z tym stukaniem. Membrana i przepony wymienione na nowe. Zaworki całe. Co może być tego przyczyną? Z góry dzięki 
    • Przez Cumins
      Witam wszystkich , jestem posiadaczem ciągnika case 1055 silnik d358 , ostatnio  gdy odkręciłem bagnet od oleju zaczeła wylewac się z niego spora ilość wody , dodam że dzieje się to tylko wtedy gdy postoi dłuzszy czas , w czasie sezonu gdy pracuje dzień w dzień nie zaobserowałem takich objawów . Jaka może być przyczyna tak dużej ilości wody w oleju podczas postoju ? Z góry bardzo dziękuję 😉
    • Przez Polacek
      Witam,

      Zeby wymienić pompe oleju muszę odjechać przodem, czy jest to konieczne ? Czy wystarczy zdemontować zbiornik paliwa ? Sprawdzę luz na pompie odkręcając miskę oleju ?
    • Przez m3tysek
      Witam, orientuje się ktoś gdzie  dostanę korbowód pompy hardi typ 1301 nr z korbowodu "110 224" 
      "4-4" pierwszy od strony wałka wom, może ktoś posiada na sprzedaż lub wie kto ma  


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj