rolnikzewsi

Pronar niebieski vs czerwony

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolnikzewsi    0

Witam. Chciałem się dowiedzieć czy są jakieś różnice pomiędzy pronarami niebieskim a czerwonym? Chodzi o modele 4 jak i 6 cylindrowe. Doszły mnie słuchy, że te czerwone są lepiej zrobione i sie tak nie psują. Mój znajomy ma 82tsa czerwonego i przy jego jeździe już dawno powinien stać na złomie, ale jakoś chodzi. A w innej wsi kilka osób ma te niebieskie różne modele i wszyscy na nie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

A może poprostu taki dziwny zbieg okoliczność czasem ktoś trafi na bardzo dobry egzemplarz a jak ktoś ma pech to trafił na złoma. Ja szczerz nic nie słyszałem żeby się te ciągniki czymś szczególnie ważnym różniły.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Mój dalszy wujek kupił czerwonego to po robocie w polu wyjeżdża taczką i zbiera części z pola tak się sypie, mój brat kupił niebieskiego też nowego mówi ale maszyna już ma to tamto , chodził 4 lata bez zarzutu ,rok temu pokolei: uszczelka pod głowicą, pompa wtryskowa, turbina, sprzęgło, podnośnik to te grubsze takich błahych też kilka było, także szału nima, takie samo dziadostwo, ale jak to mówią nowe to jest nowe :lol: :lol: :lol:


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No teraz to dowaliłeś a co ma kolor do jakości. Poprostu tu wrzucą taką a tu taką maske i tyle, wszystkie i tak wychodzą z pod jednego młota.

Edytowano przez MajsterPopsuj88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikzewsi    0

No teraz to dowaliłeś a co ma kolor do jakości. Poprostu tu wrzucą taką a tu taką maske i tyle, wszystkie i tak wychodzą z pod jednego młota.

Ursusy tez wychodziły z pod jednego młota. Czerwone i żółte. Mój ojciec jak brał 26 lat temu 912 żółtą, nie chciała zapalić to musieli na zaciąg palic a obok stała czerwona. Jak powiedział zeby mu dali tą drugą to powiedzieli ze tamta na export. Chodzi do dzisiaj i ma juz 7660mtg na oryginalnym wale bez remontu silnika.

Edytowano przez rolnikzewsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ciachoxtx
      Witam , tata orał pole i chcąc wyjechać z bruzdy traktor nagle zablokował tzn. może ruszyć ciut do przodu ciut do tyłu i blokuje takie aby centymetry 10 % obrotu koła skrzynia biegi wchodzą bez zarzutu co może być przyczyną ?
    • Przez Pawel1985
      Jaki olej do wspomagania układu kierowniczego 
       
    • Przez User988
      Witam,
      Czy wiecie może gdzie dostane taki fartuch błotnika do tego modelu pronara?
      Szukałem na różnych stronach ale nie moge znaleźć odpowiednika. 
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Przez Kuba08102003
      Witam mam problem z przednim napędem w pronarze 1025a, napęd na tył po załączeniu działa i wszystko jest okejo a gdy włączę napęd tylko na przód i ruszę do przodu lub do tylu automatycznie napęd przestaje działać i rozłącza kontrolkę która sygnalizuje działanie napędu 
    • Przez Dziki88
      Witam na forum mam pytanie czy miał ktoś problem ze trzeszczącym sprzęgłem przy ruszaniu w pronarze zefir 85 ?
      ruszam z h1 bez niczego i tak trzeszczy jakby tarcza się skończyła  a jest założona nowa 
      dzięki za odp😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj