Skocz do zawartości
maciejk76

fendt 614ls 79r [słabo podnosi]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
maciejk76    1

witam mam pytanie czy ktoś wie co może byś przyczyną słabo działającego podnośnika na wolnych obrotach nie podnosi ,dopiero jak przegazuje to zaczyna podnosić ale gdy go zgaszę to po ok.2-3 min pług jest na ziemi.badałem ciśnienie na gniazdach hydraulicznych i na wolnych obrotach ma ok.100,a przy 1500obr, 230bar.

melon10641    161

hmm myślę że to wina tłoku/cylindra który podnosi ramiona. Mój wujek miał tak w 4512 przyczepy kiprował bez problemu ale mimo to tuz nie podnosił na wolnych obrotach tylko jak przygazował. Winą były dość spore rysu na cylindrze i tłoku. Może i u Ciebie tak jest. Albo rozdzielacz.. może i u Ciebie tak jest ale podkreślam nie jestem mechanikiem i też wielkiego doświadczenia nie mam dopiero nabywam.

Edytowano przez melon10641

Wiadomość z agroFakt.pl

maciejk76    1

jeszcze nie rozbierałem ale chce zacząć właśnie od rozdzielacze bo i w zbiorniczku widać jak pieni się olej.

maciejk76    1

czyli co mam zwalać od razu plecak? ja powiem wam że o hydraulice to za dużo pojęcia nie mam jak coś szwankuje to jedynie moge to zdemontować i zawieść do specjalistów a chodzi o to żeby za dużo nie rozbierać .

maciejk76    1

witam ponownie dzisiaj złożyłem mojego starego fendta do kupy,tak jak radziliście zdemontowałem plecak i okazało się że niema uszczelniaczy na tłoku ,pracy trochę było koszt ok 250zł efekt jest taki że traktor stał dzisiaj pół dnia z podniesionym agregatem accord i nie opadł nawet centymetr.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez OcB1
      Witam wszystkich

Szukam schemat i opis kontrolek do fendta 612LS, poniewaz jedna z mojich kontrolek zaczela swiecic na żółto i nie mam pojecia co ta kontrolka oznacza. Bym byl bardzo wdzieczny.
    • Przez wojtek2904
      Witam, mam problem w Fent 612 lsa. Od pewnego czasu migają kontrolki od hamulca ręcznego oraz od oleju po przekręceniu kluczyka. Dodatkowo ostatnio pojawił się również sygnał dźwiękowy. Czym to może być spowodowane? Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi !
    • Przez katastofa-87
      Witam man nastempujący problem w moim  614 lsa z 87r ostatnio zaczęło przybywać dużo oleju w silniki myślałem ze to paliwo ale doszedłem do wniosku ze także dużo oleju do wspomagania dolewałem i dlatego stan się w silniku zwiększał.  Moje pytanie brzmi czy ciężko jest wymontować tą pompę czy jest możliwość przecieku oleju z tej pompy do silnika jeżeli dobrze się orientuje to ona ma koło zębate czy trzeba na coś uważać i ile może kosztować nowa a jak kupować to gdzie bo u kor banków od 2400 do 3600 zł krzyknęli albo czy da się zregenerować jak ktoś już to przerabiał niech daje znać
    • Przez katastofa-87
      Witam mam problem ze swoim fendt 614 lsa 87 r mianiowice operuje podnośnikiem tylnym manulanie gdyż ehr mi nie działa i na sterowaniu manualnym podnośnik mi gwałtownie opada jak tylko podniosę do góry a jak zaczynam podnosić to z początku ma problem moje pytanie gdzie są zawory jakieś które mogły by się przyciąć. I kolejny problem to elektryka elektronika wyświetlacz mi nie działa podejrzewam ze ktoś zamienił gdzieś przewód gdyż zauważyłem ze bez kluczyka w stacyjce po wciśnięciu przycisku świateł awaryjnych wyświetlacz ożywa zaczyna migać i kontrolka ciśnienia oleju się również zapala pomoże ktoś chyba ze to objawy uszkodzonego sterownika
    • Przez ene
      Cześć
      W moim Ferdku 611 lsa 90r nie ma hamulców przyczepy pneumatycznych tylko hydraulicznie. Sprężarka jest fabryczna.  Potrzebuję info jakiego zaworu użyć aby zrobić hamulce dwuobwodowe przyczepy. Kolega z forum kiedyś nakreślił mi jak u siebie zrobił jednoobwodowe- użył do tego zaworu z c330 c360 itp   a sterowanie nim zrealizował poprzez  siłownik ( maly ) zasilany z gniazda hamulców hydraulicznych przyczepy + parę sprężyn cofających itp.
      Więc jaki zawór mam ja zastosować ? schematy  i inne wskazówki mlile widziane .
      Pozdr