Skocz do zawartości
Marcin1996

Jaki ciągnik wybrać 95-105 KM?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marcin1996    0

Witam. Nie wiem na który ciągnik się zdecydować, wybieram pomiędzy Case maxxum 100 { skrzynia 24-24 Hi-Lo + E-H rewers, 1- bieg pod obciążeniem}, a MF 5435 { skrzynia 16-16, 4-biegi pod obciążeniem E-H rewers}Ciągnik będzie pracował jako główny w gospodarstwie i będzie służył do różnorodnych prac{ pług 4-skibowy, agregat uprawowy 3-m, transport}. Który waszym zdaniem jest lepszy, jak z awaryjnością i spalaniem? W MF boję się trochę elektroniki w skrzyni,a w Case mam bardziej mechaniczną skrzynię, która bardziej wytrzymała i jakie byłyby koszty naprawy?Proszę o wypowiedzi, bo muszę podjąć decyzję w najbliższym czasie. :)

arekursus    0

a nie myślałeś o jakimś John Deere np.: 6230 Comfort 95 KM 4 biegi pod obciążeniem, rewers EH, półbiegi to bardzo bobra rzecz jak ciągnik ma pracować w polu i w transporcie

a jeśli miałbym wybierać między MF a Case wybrał bym MF :rolleyes:

Edytowano przez arekursus

Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Powiem tak ja bym wybrał maseya ale jak case ma mechaniczną skrzynie to jak się zepsuje to sam możesz naprawić B)

Wiadomość z agroFakt.pl

ltz55aluki    0

co do case nie mialem z nim styczonosci ale z mf mialem kolega nie dawno kupil tyle ze 5455 moc na power boschu 125km...

powiem tak ciagnik dobry niby bo malo pali wszystko fajnie tylko ta skrzynia wszystkie biegi bez sprzegla choc sprzegło jest... skrzynia sama elektryka jak dlugo to pochodzi nie wiem wyjdzie w praniu:D

kolego nie myslales nad deutz farem?? B) widzialem na allegro egzemplarz 100km chyba 420 klimatyzacja szklany szyberdach szkrzynia 20/20 za 163tys warto byloby go chyba zakupic ;)

niestety ja go nie kupie bo kasy nie mam i za malo ha;)

Theursus3p    3

a nie myślałeś o jakimś John Deere np.: 6230 Comfort 95 KM 4 biegi pod obciążeniem, rewers EH, półbiegi to bardzo bobra rzecz jak ciągnik ma pracować w polu i w transporcie

Jelonek do transportu ? ;>

Marcin1996    0

A ile taki Jelonek by kosztował?

Sory , że to mój 10 temat, ale popszednie nie cieszyły się zbytnim zainteresowaniem. :)

Proszę jeszcze o jakieś opinie na temat Case Maxxum 100.

Eryko    19

Może jak byś dobrze gadał i negocjował z dilerem to za 200tys by sprzedał.:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się