Zaloguj się, aby obserwować  
piotr8978

jaki agregat do valtry n82?

Polecane posty

piotr8978    0

Mam zamiar kupić agregat uprawowo siewny.Miał by on pracować z valtrą n82 :blink: :blink:

Edytowano przez piotr8978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

kolego to ile ha w końcu masz .tu napisane ze będzie obrabiał na 20 ha , a rozrzutnik na 40 ha w następnym temacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak sumę masz do wydania. Ja polecam ci Unia famarol Eco 350 Agregat lekki bo 540 kg z packerem a siewnik siewnik waży 400kg .To jest zestaw.Ciągam go Agrofarmem 410 na przodzie mam 340 kg i nie podrywa z pełna skrzynia zboża .Cały zestaw kosztował 27000 netto w standardzie z wałem packera hydraulicznym przerzutnikiem znaczników i ze ścieżkami technologicznymi. Po oranym można spokojnie siać jak chcesz go zobaczyć to wejdź w moja galerię. A tak z ciekawości ile Valtra kosztowała? I jakie ma wyposażenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr8978    0

Valtra kosztowała 210000tys w wyposażeniu ma klimę,główny wyłącznik prądu,siedzenie pasarzera,zielony metalik,reflektory na dachu 4+4,inst rodiowa,radio(sony),cięgła dolne hakowe,gniazdo elektryczne din,podgrzewany blok silnika 230v,lampa błyskowa(kogut),przedni tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr8978    0

nie w standardzie 180000 a może byś mi doradził jaki rozrzutnik to mojej valterki gdzie kupowałeś deutza i agregat z siewnikiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozrzutnik to myślę że jakiś 6-8 ton np.metal-fach lub Unii,Cynkomet Coś w tym stylu . Ja ci za bardzo w tym nie podpowiem bo nie wiem . My mamy dwu osiowy taki chyba 4,5 tony to starcza inny nie potrzebny. Ile 20pare rozrzutników rocznie wiec duży mi nie potrzebny.Traktor pług i Zestaw uprawowo siewny kupiliśmy u tego dilera http://new.finochelm.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=56&Itemid=70.

A ty z kąt jesteś? Z lubelskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr8978    0

Nie ja jestem z kujawsko pomorskiego :lol:

wie ktoś moze ile agregat z agro maszu może kosztowac

Edytowano przez piotr8978

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj