Zaloguj się, aby obserwować  
DJBOMBA12

Gleaner

Polecane posty

DJBOMBA12    12

Chdział bym sie dowiedziec czy słyszeliscie o kombajne Gleaner jak słyszeliscie to piszcie!!!

 

Tu jest strona tago kombajnu niestety zagranicznaGleaner

 

 

Pozdrawiam NEWHOLLANDTL90A


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

slyszalem na kup sprzedaj byly dlugo


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
longerbycz    2

kombajniki są fajne duże i podobno charakteryzują sie sporą niezawodnością ciekawe czy na agro show będzie można takiego pooglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Mi sie wydaje ze to amerykańska produkcja tego kombajnu. po za tym może być to dobry sprzęt gdyż pochodzi ze stajni AGCO. czekamy na dalsze opinie na temat tej maszyny.

 

 

Pozdrawiam Balzak


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Ciekawe jak one wychodzą w "praniu" W Polsce chyba nie ma użytkownika tego kombajnu.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Ona maja taki fajny kosmiczny wygląd i kolory jak ciągniki firmy White. Ciekawe kiedy dotrą do Polski. Bo z USA to raczej nikt nie sprowadzi.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

W Polsce nie jeździłby tak szybko, bo w Ameryce w niektórych rejonach suma rocznych opadów wynosi 30 cm, w wyniku czego są niskie plony i w porównaniu z Europą w Ameryce kombajny jeźdżą dużo szybciej.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Witam, szukam instrukcji obsługi kombajnu massey ferguson 31xp lub dronningborg 8500 z racji ze to bliźniacze konstrukcje, nigdzie nie mogę znaleźć, liczę na moc forum agrofoto 💪 ZDU

    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez farmer_89
      Witam, ma ktos wiedze czy dronningborg d 4000 na pomaranczowym spodzie wychodzily orginalnie bez  kabin? czywiscie niektore egzemplarze.
    • Przez szakal911
      Witam.
       
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.
       
      Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.
       
      Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj