Skocz do zawartości
agrofoto

Ciągniki Kubota - czat z ekspertem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agrofoto    82

Firma Marubeni, wyłączny Dystrybutor japońskich ciągników Kubota w Polsce, serdecznie zaprasza wszystkich internautów do udziału w czacie, który odbędzie się w dniu 27.04.2011, o godzinie 20:00 na stronie www.agrofoto.pl.

Jeżeli jesteś posiadaczem ciągnika Kubota i masz jakieś pytania, nasz zespół chętnie na nie odpowie. Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem Kuboty, rozwiejemy Twoje wątpliwości. Przez 2 godziny trwania czatu nasi specjaliści z działu sprzedaży i serwisu będą czekali na pytania dotyczące wszystkich kwestii związanych z ciągnikami marki Kubota

Sztab naszych fachowców udzieli odpowiedzi między innymi z tematyki specyfikacji i dostępnych mocy ciągników, ich praktycznego zastosowania, spalania, części zamiennych, gwarancji oraz osprzętów stosowanych do Kuboty.

Serdecznie zapraszamy.

Edytowano przez yacenty

piotrb14    186

O to bardzo ciekawe. Na pewno będzie mnóstwo pytań i wielu uczestników czatu. Popieram takie rozmowy z przedstawicielami takich marek i czekam na następne chaty:) pozdrawiam

Apista    6

Jak mnie nie będzie to spytajcie o :

Jakie usterki zauważano w nowych eksploatowanych kubotach najwyżej paru letnich, choćby najdrobniejszych usterek?

Podobno blok silnika jest znacznie mniejszy od innych marek a uzyskuje się znacznie wyższa moc, czym to jest spowodowane, skąd ta moc?

Czy są dostępne wersje z szerokimi radialnymi oponami, wysoko profilowymi?

Jakie są ceny standardowych ciągników i z jakim wyposażeniem, i jakie ceny oscylują już używanych ciągników.

Czy części zamienne są dostatecznie dostępne? (zakładam że ciężko dostępne)

Edytowano przez Apista

martini89    3

mnie nie bedzie na czacie, to zapytajcie się co z napromieniowaniem .

kolega wyżej radze używać słownika...

Edytowano przez martini89

przemrolnik    13

Wypowiem się, póki jeszcze nie ma za dużo..

Moim zdaniem ze wszystkich czatów, ze wszystkich Expertów to ten był najlepszy, mówił po ludzku jak człowiek, i nie zachwalał tak w koło tych ciągników, nie owijał w bawełnę tylko mówił jak jest. Duuuży + :) Pozdrawiam Pana Experta jak i Yacentego. :)

@Przem, nie zauważyłeś kilku odp. o japońskiej jakości... Potem musiałem się zmywać, ta M8540 to w końcu jest w pełni mechaniczna czy jednak ma coś załączane elektro-hydraulicznie?

samex69    31

Mam pytanie do Admina - czy jest możliwość zobaczenia i poczytania tego czatu z Kubotą.

Siła wyższa zadziałała i nie mogłem w nim uczestniczyć. Pozdrawiam!