Marcin1996

Co sądzicie o ciągniku Case Maxxum 100?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaro30    11

TO za SAME IRON 100 KM cena 212 tyś brutto więc ten CASE w moim przypadku by odpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

nie wiem gdzie się podpiąć to napisze tutaj, jaka orientacyjna cena na maxxuma multicontrolera 110?? tego nowego, z nowym podłokietnikiem, przednim tuz-em bez womu


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

nie :unsure: dzisiaj był przedstawiciel i wiem już wszystko :lol: powiem że trochę mnie zaskoczył :huh:


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

no na razie nie będę mówił :D bo nie oficjalna i bez specyfikacji, ale baaaardzo pozytywnie nas zaskoczył, traktor z ładowaczem stolla, amo osią i kabiną a cena w okolicach tego co @slawny napisał


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35

Tylko taniej wyszedłby model Maxxum Multicontroller 115 niż ten mniejszy 110... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

niestety model15 za duży, musi być 0d 100 do 110koni a 110maxxum ma 112 czyli jeszcze mieści się w widełkach 5procentowych


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

z ofert ktore zawsze dostawalem to maxxum120 byl tanszy od 115 wiec nie bardzo rozumiem dlaczego 6cyl ma byc tansze od4. Co to za promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robben    0
Napisano (edytowany)

Witam wszystkich forumowiczów.Czy ciągnik Case IH Maxxum 100 ma w podstawowym wyposażeniu standardową dżwignie do zmiany poszczególnych biegów czy robi się tą czynność poprzez wciskanie odpowiednich przycisków dla danych biegów?Czy tylko w taki sposób można przy nim zmieniać biegi i czy waszym zdaniem jest to lepsze rozwiązanie aniżeli zmiana biegów za pomocą standardowej dżwigni która zdecydowanie bardziej by mi odpowiadała w tym ciągniku.Proszę o odpowiedzi na ten temat

Edytowano przez Robben

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danield28    35
z ofert ktore zawsze dostawalem to maxxum120 byl tanszy od 115 wiec nie bardzo rozumiem dlaczego 6cyl ma byc tansze od4. Co to za promocja?

 

Zawsze tak jest, że pewne modele są bardziej popularniejsze od innych i częściej są kupowane dlatego też opłaca się je produkować i wtedy są tańsze... Z serii Maxxum najpopularniejsze są modele 115 i 120... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawny    7

z calym szacunkiem ale Twoja wypowiedz i teoria ma sie nijak do tego co napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Strzelnie maja na placu same 125 nie pamiętam jaki to model jest full wyposażony łącznie ze skrzynia bezstopniowa przedni TUZ WOM kola przód 540 tył 600 tylko ze rok 2009 ale jest nowy i stoi na placu diler wołał za niego 205 tys netto na moje to jest wart tej ceny tylko zależy gdzie ty mieszkasz

 

Pytanie dla czego taki ciągnik stoi 3 lata ??


Diler maszyn rolniczych Case IH i Steyr
www.caseparts.pl
tele: 504-216-775

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin1996    0

Witam wszystkich forumowiczów.Czy ciągnik Case IH Maxxum 100 ma w podstawowym wyposażeniu standardową dżwignie do zmiany poszczególnych biegów czy robi się tą czynność poprzez wciskanie odpowiednich przycisków dla danych biegów?Czy tylko w taki sposób można przy nim zmieniać biegi i czy waszym zdaniem jest to lepsze rozwiązanie aniżeli zmiana biegów za pomocą standardowej dżwigni która zdecydowanie bardziej by mi odpowiadała w tym ciągniku.Proszę o odpowiedzi na ten temat

 

 

W case maxxum 100 są 3 rodzaje skrzyni, zależnaie od grupy. Ja mam zamiar kupić w gr. 107 i tam jest skrzynia 24-24 Hi-Lo

+ E-H rewers. w 1-drążku jest 4-bieg + półbiebi załączane E-H, w 2 są 3 zakresy, a z lewej strony kolumny kierownicy mamy E-H rewers. Mam nadzieję że ci trochę rozjaśniłem plażowiczu he-he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aron22    0

ja tez stoje przed takim dylematem z tym maxxium 100...podobno sa w promocji 193 tys brutto..ale zastanawiam sie jeszcze nad same Iron juz skrzynia lepsza i to zawsze deutzh-Fahr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    754

że więcej biegów nie znaczy że lepsza kolego. Kolega jest serwisantem w JD i robią też DF, Fendy itp itd to mówił że DF ma nie za ciekawą skrzynie i awaryjną i do tego ciężką w naprawach. Mówił też że bardzo dużo na gwarancji samej już jest robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gregoor    0

Witam.

Tylko nie kupujcie Case maxxum 100 X- Line z tej promocji, jest strasznie słabo wyposażony, najgorszy mankament w tym ciągu to skrzynia biegów, jest strasznie niewygodna podczas pracy, zbyt mało biegów pod obciążeniem, jak wcześniej inni pisali teraz te cztery biegi zmieniane pod obciążeniem to takie minimum. Jest bardzo ogołocony posiada on tylko dwie prędkości wałka 540 obr./min. i 1000 obr./min. to zbyt mało jeżeli ciągnik będzie pracować na użytkach zielonych, skrzynię biegów 24/24, pompę hydrauliczną o wydatku 80l./min., opony tył 540/70 R38 i przód 440/70 R28, siłowniki wspomagające tylne o średnicy 80 mm, udźwig tylnego tuz to 5550 kg, nawet nie ma elektrohydraulicznej blokady przedniej osi. Jeżeli komuś takie wyposażenie odpowiada to nie mam nic przeciwko, ale mnie to się w ogóle nie widzi.

Do opon nic nie mam, są w porządku. Wydatek pompy hydraulicznej też nie jest niski, ale moim zdaniem ta cena jest zbyt wysoka jak na takie wyposażenie. 155 000 zł netto.

Edytowano przez Gregoor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robben    0

Witam koledzy! Mam pytanie odnośnie Ciągnika Case IH Maxxum 100 a dokładniej o tą promocję w której można go kupić.Czy cena 193 tysiące brutto to dobra cena jak na Maxxuma z następującym wyposażeniem:Obciążniki Przód:520 kg,siedzenie Grammera na poduszce powietrznej,siedzenie pasażera,klimatyzacja,radio odtwarzacz CD,pompa o wydajności 80 l/min,udżwig podnośnika-5800 kg,kabina obniżona,skrzynia biegów 24/24,Elektrohydrauliczny rewers,światła na kabinie:przód-2 i tył 2,okno dachowe,opony:przód:440/70 R28,opony tył:540/70 R38, 3 prędkości Wałka Odbioru Mocy: 540 obr/min,540E obr/min oraz 1000 obr/min,regulacja podnośnika na błotniku.Dlatego o to pytam ponieważ za taką cenę 193 tysiące brutto mamy wstępnie "zarezerwowany" ten ciągnik w takim wyposażeniu a z tego co się orientuje to podobno ta cena promocyjna jest za wysoka do wyposażenia jakie jest do nich oferowane.Bardzo proszę o opinię na ten temat,ewentualnie co za taką właśnie cenę powinno być jeszcze dodane do wyposażenia tego Ciągnika.

Edytowano przez Robben

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t5060nh    0

Ten ciągnik jest w promocji chyba dlatego, że ma skrzynię 24x24 którą wcześniej sami sprzedawcy odradzali przy wyborze tego ciągnika, lepiej zwróc uwage na 16x16.

Jedyna skrzynia sensowna (wg słów zarówno sprzedawcy jak i znajomego) przy Maxxum 100 czy T6010 to 16x16 w której jedynie używa się sprzęgła między 8 a 9 biegiem.

Obciążników widzi mi się coś mało jak na takich rozmiarów traktor.

Radio kosztuje 300 zł, więc nie ma sensu nawet wypisywać o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barcol84    6

Witam. ja tez się zastanawiam czy wziąść CASE maxxum 100 czy może jednak inną marke. Mam możliwoś wzięcia takiego modelu ze skrzynia 16/16 i 4 połówki, przedni TUZ, Rewers hydr., EHR, siedzenie pneumatyczne, opony szersze 540 tył i 440 przód, spawane felgi itp. Cena kusząca bo 220tyś Brutto. Tak sie rozglądam czy może w tej mocy bym nie kupił czegoś tańszego np. Fergusona. i ponad to nie jestem do końca przekonany czy 101KM wystarczy jak na główny traktor na moje gosp. czy jednak nie bedzie on troche za słaby jak do orki z 4x40 obrót + wał 400kg. ale przyznam szczerze , że wykonany jest po mistrzowsku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barcol84    6

Byłem dzisiaj u Korbanków i Ferguson 5455 Dyna 4 105 KM w standardzie kosztuje 230tys NETTO !!! a dodatkowo za przedni TUZ trzeba dopłacić 13tyś oczywiście Netto :) i nie ma szerszych opon !!! Ale ceny !!!

Edytowano przez Barcol84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Trzeba było się o fendta spytać w tej mocy,,, to byś wtedy doszedł do wniosku że case to jednak mniejsze zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj