• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez kopokop
      Witam wszystkich.W niedalekiej przyszłości mam zamiar zrobić dobudówkę do starej obory.Ma to polegać na tym,że dwa budynki maja stworzyć jeden.Stara ma dach jedno spadowy a jej wymiary to 12mx4m i 3 m w najwyższym punkcie a w najniższym ok 2m .Obok niej jest oddalony o 3 m stary fundament w średnim stanie.Na nim ma powstać dobudowa.Chcę to zrobić w ten sposób że wymuruje ściany na wysokość 3m i zaleje to stropem.Nad stropem będzie ok 75cm wysokości pustaka a na tym dach.Strop będzie mi bardzo potrzebny.Z jednej strony mają być 4 okna 1mx1m a po środku wrota o szerokości 3m i korytarz paszowy przez całą długość.W cenę budynku nie wchodzi wnętrze obory (bez drabin paszowych idt.)Mam w rodzinie fachowców i robocizna nie powinna być wysoka.Chce wiedzieć ile to wszystko będzie kosztować.Z góry dziękuje za odpowiedz.
    • Przez Jakusz998
      Witam,
      Chcialbym was zapytać o zdanie czy drzewo (sosna) które lezy w lesie z korzenami pomad rok i wyglada w srodku calkiem dobrze nadaje się na przecierke i wykonanie z tego drzewa calej konstrukcij przybudowki? Co o tym sądzicie? 
    • Przez db09
      Witam,
      Z góry przepraszam jeżeli wybrałem złą kategorię. Mam pytanie odnośnie ewentualnej kary w przypadku, gdy chciałbym sprzedaż ziemię rolną, na którą otrzymałem dopłaty ONW. Przyszły właściciel chciałbym przetworzyć ziemię na działki budowlane. Jak to wygląda ze strony prawnej? Dziękuję za odpowiedź!
    • Przez katopo
      Mam pewien pomysł na płytę gnojową. Chcąc zaoszczędzić kosztów papierów i biegania za nimi chciałbym to zrobic w ten sposób że:

- wykonuje solidne utwardzenie terenu poprzez wysłanie płyty betonowej z odpowiedniego betonu. 
      Na płycie robię odwodnienia do zbiornika 
      - murek oporowy jeśli bym stawiał to albo z mobilnych tzw. elek lub betonowych kloców lego

Jak sądzicie czy takie rozwiązanie przeszło by. Bo na utwardzenie terenu nie potrzeba pozwolenia na budowę. 
      A w razie kontroli z agencji płyta jest i można pokazać atest że z odpowiedniego betonu.

• Przez Mateo3566
      Witam mam pytanie, czy ktoś  wyrzucał słupy , podpory dachu? Może jest jakiś sposób żeby się ich pozbyć, dużo by Mi to ułatwiło manewrowanie w środku. Budynek ma 12 metrów szerokości.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.