• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez pawel372
      Witam
      Nie mam pojecia w jakim dziale to napisac  wiec prosze na mnie nie bluzgac. Potrzbuje tabele pomiaru mleka do JAPY 1060 l  ale jesli macie inne o tej pojemnosci tez mozecie podeslac  moze bedzie pasowac. Wiem ze moge sam lac i sprawdzac ilosc litrow lecz chcialbym miec rozpiske oryginalna.Wstaw inne multimedia
      Licze na pomoc bo jest bo bardzo potrzebna ilosc mleka ciagle mi sie nie zgadza
    • Przez tomek2201
      Witam Czy ktoś się orientuje odnośnie wymogów zbiornika dwupłaszowy na ON? Czy każdy musi mieć jakiś atest czy tylko te powyżej 2500 l. Znalazłem ogłoszenia o takim zbiorniku i jestem ciekaw czy by się nadawał. Ewentualnie z kim się kontaktować żeby się czegoś dowiedzieć. https://www.olx.pl/oferta/zbiornik-na-paliwo-dwuplaszczowy-1000l-pcv-zbiornik-na-rope-olej-CID757-IDxLJ1u.html
    • Przez Piszczu
      Witajcie koledzy. Mam możliwość miec przepisane 30 hektarów,od wujka w tym ok 6 trwalych uzytkow zielonych.Klasa ziemi dominujaca 4.Dwa dość stare,uwieziowe budynki inwentraskie,stodoła,park maszynowy dosc skromny,ale najważniejsze jest.Nie mam możliwości wzięcia jakiejkolwiek dzierżawy bo w okolicy wszystkie ziemie mają bardzo duże gospodarze,takze to odpada dodam,ze nie mam ani hektara w tym momencie,ale pochodze ze wsi i często pracowalem na roli,przy zwierzętach i sprawialo mi to przyjemność.I teraz pytanie dla was,czy warto? Wyzyje jakoś godnie z tych 30 hektarów? Jak tak to co by było najbardziej oplacalne do hodowania? Dodam,ze oddanie w dzierżawy nie wchodzi w grę.
    • Przez Narko
      Czy ktos z Was postawil garaz/wiate/hale z demontazu? Jakie sa szacunkowe koszty projektu? Mam na oku konstrukcje hali o wymiarach 20x10m. Przeznaczenie to garaz na maszyny.  Konstrukcje wypiaskuje i pomaluje we wlasnym zakresie jak i rowniez postawie pod nadzorem kierownika budowy. Wypowiedzice sie jak to jest od strony projektu i jego kosztow. 
    • Przez Fugeo
      Cześć
      W tym roku chcę okryć część słomy trzymanej pod chmurką flizem. Chciałbym okryć około 300 balotów o wymiarze 120x120. Belki układane 4-3-2-1.
      Jakiego wymiaru flizu potrzebowałbym do okrycia tylu balotów i jaki byłby to koszt? Zależy mi na tym aby fliz był na kilka lat a nie po lepszym mocniejszym wietrze nic by z niego nie zostało.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.