Skocz do zawartości
decybel8

Ciągnik z Angli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
asharot    177

Znajomy wpłacił przelew całą sumę ponad 30tyś zł i od dwóch tygodni ani traktora ani pieniędzy.Telefon gościa wyłączony.

Grabcio    23

Tak dużych sum pieniędzy nie powinno się wpłacać komuś nieznajomemu na konto. Najlepiej zapłacić przy odbiorze ciągnika.

hubertuss    492

Ludzie troche zdrowego rozsądku. Nikt wam niczego za darmo lub prawie darmo nie da. Po co było wogóle taki temat zakładać skoro odrazu widać, że to lipa. Ja widząc takie "okazje" nie dzwonie nie pisze. Po co czas wogóle tracić. Co do ciągników z anglii czy holandi, tam nie ma obowiązku rejestracji więc czasami ciągnik może mieć tylko fakturę a tu pojawia się opcja sfałszowania roku produkcji np.

Wiadomość z agroFakt.pl

Pawel250    1

Sorki,że odbiegne troche od tematu.

Po kilku oględzinach w komisach z maszynami rolniczymi doszedłem do wniosku , że w większość ciągników przywożą z Francji .Czy warto kupić np. ciągnik przywieziony z Francji? Co sądzicie o maszynach przywiezionych z Holadnii ?

Edytowano przez Pawel250

lukaczmarek    265

Znajomy wpłacił przelew całą sumę ponad 30tyś zł i od dwóch tygodni ani traktora ani pieniędzy.Telefon gościa wyłączony.

Bez urazy ale twój znajomy musi być kompletnym idiotą. Rozumiem dać zaliczkę 500-1000 zł ale całą sumę na konto??

case4230lp    0

Ty koleś od tego johna oni chcą cie wyruchać tak jak mnie to jest zwyłky oszust kupowałem raz fenda za 50 który stoi 200 i co miał go pierw przywieźć fszystko fajnie ale po jakimś czasie pisze że pierw kasa napisz mu że jak to jest podstawione to złogsisz go do interpolu i zobaczysz za miesiąc że będzie ten sam traktor tylko pod innymi danymi

ejczbio    24

:lol: Tyle się mówi, a lludzie dalej swoje, myślą, że przechytrzą wszystkich... Chciwość, głupota i mamy taki finał.

lukasx21    125

Tak się zastanawiam, jak takie zakupy w uk na handel mogą się opłacać bo z tego co patrzyłem na stronach z ogłoszeniami to ceny mają podobne a dochodzi przecież transport.

Wie ktoś jak to wygląda? U gospodarzy się kupuje czy po jakichś komisach? Może ktoś zna adresy stron z maszynami?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez wieslawa_olo
      WItam. Planuje sprzedać ciągnik MTZ 82 TS i zakupić coś zachodniego. Interesuje mnie ciągnik o mocy 100km. Nie wiem czy lepiej kupić 4cyl + turbo czy lepszy 6cyl bez turbo który jak myśle miałby większy zapas mocy. Zastanawiam się nad dwoma maszynami: Case 5130 a Renault Ares 550 RX. Chciałbym usłyszeć kilka opini od osób posiadających takie ciągniki. Na co trzeba zwracać uwagę przy zakupie. Czym różnią się te Case maxxtrack, magnum, pro i plus? Podobno są dobre tylko trzeba zwracac uwagę na pompe. A na co zwrócić uwagę w Renault? Jak ktoś chce sie przesiąść ze wschodu na zachód to jest sporo nowych rzeczy do wzięcia pod uwage. Ciągnik na 20h, staltech U170 4 skiby, agregat agrofactory 3,4m,  taleerzówka bomet 3,15m.  Wystawiłem już MTZ na olx i liczę że uda się poczynić jakąś zmianę. Czekam na odpowiedzi.

• Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.