decybel8

Ciągnik z Angli

Polecane posty

decybel8    0

witam mam okazje kupić ciągnik z Anglii na co warto zwrócić uwagę przy tym zakupie i o czym warto pamiętać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Trzeba zwrócić uwagę na to co ten ciągnik robił w tej Angli, bo jeśli chodził przy ładowaczu czy transporcie to silnik powinien mieć zdrowy a jak robił w polu no to pewnie silnik do roboty.

 

PS. Jaki to ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrin6231    13

mam zetora z angli nie ma powietrza czyli brak hamulca do przyczep i górnego zaczepu, za to jest bogato wyposarzony a i swiatła przednie musiałem przestawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Ja mam Ursusa z Danii który pracował przy ładowaczu, też bez pneumatyki i górnego zaczepu, ale silnik ma moc i chodzi bez zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decybel8    0

jd 5090m ładowacz ma wiec pewnie pracował przy ładowaczu rocznik 2007

Edytowano przez decybel8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Ja za swojego C-385A Turbo z 1982r dałem mniej niż 20 tys. PLN-ów, i wszystko chodzi w nim jak w zegarku.

 

Ale w przypadku tego JD to dla mnie jakoś za tanio, ciekawe czego koleś go tak szybko sprzedaje.

Edytowano przez Grabcio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamileon6    0

Ja akurat dobrze orientuje się w temacie używanych ciągników w Anglii i też wielokrotnie natknąłem się na próby oszustwa i myślę że w tym przypadku jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decybel8    0

właśnie znalazłem w internecie i naprawdę to trochę podejrzane bo nie podał mi jeszcze telefonu szybko chce sprzedać i nawet transport pokrywa wiec z dystansem podchodzę do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

jd 5090m ładowacz ma wiec pewnie pracował przy ładowaczu rocznik 2007

Seria 5M w Polsce miała premierę na jesieni 2009, a na świecie nie wiele wcześniej. Więc po pierwsze: coś ty nie gra rok produkcji, według mnie ten ciągnik jest za tani.

Widziałeś w ogóle zdjęcia tego ciągnika? Bo może gościu chce pod tą nazwą sprzedać jakiegoś starszego JD.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decybel8    0

zdjęcia widziałem i to faktycznie seria 5m ale teraz jak poprosilem o wiecej fotek to sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Wcześniej napisałeś, że znalazłeś w internecie, możesz podać jakiś link?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fordtw15    0

coś mi ten link nie działa, ale kolego ostrożnie, kiedyś widziałem takich co zaliczkę chcieli i sprzęt na podwórko przyprowadzą. A pewnie po kasie ich się nie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
decybel8    0

pisałem z nim przez email ale trudno było go zrozumieć ważniejsze informacje albo nie podawał albo coś kręcił wiec juz dałem sobie z nim spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejczbio    82

NIe szukajcie 'okazji' bo się przejedziecie... 5-10 tys taniej mozna kupić jak komuś zależy na szybkiej sprzedaży, ale nie za połowę ceny... Trudno było zrozumieć, bo koleś pisze przez translator, zresztą po przeczytaniu opisu widać, że to jakiś wał jest + ta cena... myślicie, że handlarze śpią? już dawno by został kupiony za taka kasę...

Dziwie się, że ktokolwiek się zainteresował tym ogłoszeniem :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kryniak    1

Według mnie ciągnik z Anglii warto kupować sam kupiłem Zetora 7320 turbo z ładowaczem i się przekonałem. Ciągnik ma bogate wyposażenie posiada rewers, szybką skrzynię biegów, fotel grammera, wzmocnione sprzęgło, wzmocniony podnośnik, oddzielna pompa do ładowacza 6 wyjść hydraulicznych, obciążniki, szerokie opony, itd. :)

Edytowano przez Kryniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikon71    6

john deere z angli maja duzo chinskich podzespołów dlatego sa tansze serio i anglicy niedbaja o przeglady techniczne i ogólnie o stan, wiem bo czasem pomagam koledze w sprowadzaniu maszyn i widac ze od gospodarza ciągnik ma wiele do rzyczenia a z komisu sa odpicowane na sprzedanie a wiadomo polak potrafi.... ogólnie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj