Polecane posty

bertold13    1

Witam wszystkich agrofotowiczów :) Mam takie male pytanie czy sa na agrofoto jacys informatycy lub cos w tym stylu :):lol:? albo ktos chodzi do technikum informatycznego tak jak ja?:)pzdr wszystkich :):lol:


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Rowniez jestem w trakcie. PWR.

Edytowano przez maks

Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Studiuje inormtyke na UŁ Wydział Fizyki a o co chodzi??


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

A czego Was tam ucza w technikum? Kolezanka zrobila policealne technikum tez wlasnie na tym kierunku i zajelo jej to rok, a egzamin (przypomne ze zewnetrzny, tak jak matura) to śmiechu warte. Po dwóch-trzech latach posiadania komputera (kiedy pierwsze 2 lata bylo się zorientowanym raczej tylko na gry, jak to za szczeniaka) wiedzialem tyle ze bym ten egzamin z palcem w nosie napisal :lol:


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bertold13    1

Ja jestem obecnie w pierwszej klasie Technikum Informatycznego ale szczerze to na systemach operacyjnych to takie banalne rzeczy robimy :lol:ze az sie smiac chce :D ale dla mnie troche gorszy jest system binarny ale co tam aby do 4 klasy :lol:


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emillo1212    16

Ja jestem na 2 roku i bardzo mi się podoba, a najbardziej programowanie i zajęcia specjalizacyjne :P


Deutz is Power!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

emilio, jak chcesz to możesz mi na poniedziałek pracę domową odrobić z programowania. :D

 

(xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx)

 

Umie to ktoś zrobić? Ja mam takiego faceta od programowania że szkoda gadać.

P.S. Program w Pascalu

 

 

 

Jestem w 2 klasie ale cały czas na okrągło teoria. UTK i Systemów uczy nas wychowawca i co tydzień puszcza prezentacje przez 2 godziny a za tydzień wejściówka. I tak w kółko. Nic nie tłumaczy tylko slajdy czyta. Dodam że prezentację wrzuca na swoją stronę do pobrania. Dobre jest jedynie to że na klasówkach robi losowanie 3 osób:

1)pierwsza dostaje 4 z miejsca

2) druga wybiera sobie jedno pytanie za które z miejsca dostaje max. pkt.

3)trzecia osoba pisze na zapleczu przy komputerze czyli ściąganie na całego :lol:

Ale nauczyć nie potrafi nic.

 

EDIT: edytowałem bo widzę że już koledzy z klasy szukają rozwiązania w googlach i mi spamują na gg

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Zadania proste, do napisania w godzinkę włącznie z przypomnieniem sobie pascala ;)

 

bertold13 - jakie rzeczy robicie na systemach operacyjnych?

No i pytanie podstawowe - jakie systemy sa omawiane.


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

A wskaźniki obracaliscie juz? :>


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Ee to nie doszliscie do sedna C :P

Na tym poziomie pascala i C mozna potraktowac jako podobne :P


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bertold13    1

Na SO omawiamy narazie xp ogolnie windowsa. Ale takie bzdury ze czacha dymi: np. o sterownikach konfiguracji drukarki ostatnio nawet o pulpicie:D Boże kichy sie przekrecaja:D :lol:


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Smiej sie smiej, w windowsie nie jest tak latwo dobrac sie do bebechów, ale na linuksie to moznaby ksiazki pisac o budowie podsystemu graficznego.

 

A z windowsa to co? O sterownikach co? Ich budowa, model czy ogolnie - "no to jest sterownik. Ma plik inf, pare dll, moze sys i tego nie ruszajcie"?

Drukarki to też nie krótki temat, ale zwykly user klika drukuj i tyle, nie ma pojęcia o 90% pozostalych opcji ;)


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bertold13    1

no tak zgodze sie z toba kolego ale takie podstawy kazdy umie... ostatnio nam gosc zrobil kartkowke o sterownikach troche o plytach drukarkach chyba, i kurcze napisalem wszystko ze ledwo miejsca starczylo.. na poczatku tak wlasnie jest potem wejdzie programowanie wiec moze byc juz troche ciezej ale co, aby do 4klasy :lol:


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

No ale co konkretnie o tych sterownikach? :)

Bo nie kazdy umie instalowac sterownik, a pisanie wlasnych to jest wyzsza szkola jazdy ;)


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bertold13    1

ogolnie pytania dotyczace sterownikow :D teoria :D myslisz ze my instalujemy cos :lol: gramy w csa albo w haxballa :lol:ale wole hax balla :lol:


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz programów nie piszę się "z palca" jak uczą w szkole tylko za pomocą np: http://netbeans.org/ tego powinni uczyć. wiadomo że wówczas kod nie będzie tak "czysty" jakby pisało się to od zera samemu ale oszczędzamy 1000% czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Ja dopiero kończę 1 klasę technikum inf. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sir    0

Ja aktualnie pracuję jako programista (Java) od prawie roku, niedługo zaczynam IV rok na poznańskiej Polibudzie. Gdyby ktoś potrzebował pomocy chętnie jej udzielę, również z linuksa (używam Archa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj