Skocz do zawartości
Driver220

Funkcje poszczególnych przycisków EHR

Polecane posty

Driver220    0

Posiadam traktor Fendt Farmer 311 LSA Turbomatik, rok produkcji 1985 i nie wiem do czego służą te dwa małe górne pokrętła, od lewej strony (zdjęcie poniżej). Jeśli ktoś wie prosiłbym o odpowiedź.

post-35654-0-81580000-1302436035_thumb.jpg

Edytowano przez Driver220

JD1052    87

Troche wyblakło... ;) Pierwszy od lewej to tryb podnośnika, czy ma kopiować czy być sztywny itp., drugi to mi wygląda na wysokość podnoszenia. Ogólnie wszystkie oznaczenia znam z nowszego Fendta tylko bym musiał wiedzieć który jest przy którym pokrętle. Przy 1 i 3 dobrze widać, ale reszta to ciężkawo ;)

Turok    1

Witam

Dołączę się do tego tematu dlatego ze nie będę zakładał osobnego

Nie wiem do czego służą te 4 rzeczy

Zdjęcie w załączniku ( Jest to zdjęcie przykładowe)

post-35668-0-09216300-1302446937_thumb.jpg

Edytowano przez Turok

Wiadomość z agroFakt.pl

kosti68    16

Jest to typ podnosnika EHR 3.

A-regulacja mieszania i sily uciagu

B-czulosc regulacji

B1- lampki kontrolne podnoszenia i opuszczania

C-dlawik,szybkosc opuszczania

D-regulacja wysokosci podnoszenia

E-szybkie unoszenie

F- regulacja glebokosci

F1-pierscien z oznaczeniem nastawienia

G-przelacznik obslugi (wewnatrz lub zewnatrz)

H-bezpieczniki

Edytowano przez kosti68

Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Driver220    0

Jest to typ podnosnika EHR 3.

A-regulacja mieszania i sily uciagu

B-czulosc regulacji

B1- lampki kontrolne podnoszenia i opuszczania

C-dlawik,szybkosc opuszczania

D-regulacja wysokosci podnoszenia

E-szybkie unoszenie

F- regulacja glebokosci

F1-pierscien z oznaczeniem nastawienia

G-przelacznik obslugi (wewnatrz lub zewnatrz)

H-bezpieczniki

Dzięki wielkie za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie. Jak te dwa pokrętła (punkt A i B ) przekładają się (jak wpływają) na prace w polu?

Edytowano przez Driver220

tomek1777    0

Witam

Sory, że się wcinam ale może ktoś wie jak się steruje w takim fendzie 2 i 3 wyjsciem hydraulicznym. Pod pierwsze wyjscie mam podpiety zaczep to wiem jak im sterować.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez damian315
      Gdzie znajdę wlew oleju silnikowego w ciągniku Fendt farmer 308 lsa 96r. ? 
    • Przez kBieszczad
      WITAM
      Pilnie potrzebuje instrukcji obsługi lub ksiązki pojazdu dla traktora Fendt 311 lsa r 91.
      Gdzie można kupić lub czy ktoś ewentualnie wie gdzie można ściągnąć w wersji elektronicznej.
    • Przez Konrad156
      Witam mam fendta 310 z 92r i nie ma on radia a nwm jakie bedzie pasować do niego bo jak patrzyłem  w sklepie to żadne nie ma takiego wejścia . Liczę na pomoc
    • Przez darek2010
      Mam problem ze sprzęgłem (fendt 312 rocznik 96 turbomatic), które się ślizga i czasmi piszczy prawdopodobnie to przez turbomatic w którym nie był nigdy zmieniany olej, Może ktoś wie jaki olej tam się wlewa i w jakiej ilości.
    • Przez repek92
      Witam mam problem z hamulcami w swoim fendzie. Hamulce działają bardzo ostro można powiedzieć że gwałtownie przy mocniejszym naciśnięciu nie można hamować płynnie w zależności od naciśnięcia hamulca wciskając hamulec jest mało odczuwalne dopiero przy każdym końcu łapie gwałtownie.odpowietrzalem kilkakrotnie tarcza nie zjechana klocki są dobre

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.