Skocz do zawartości
Balzak

Kiedy zaczynacie siać kukurydze?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Kukurydza po oziminach?

Duzy1    8

Nie każdy mieszka na polskim biegunie zimna u nas raptem 100km od Ciebie zboże już 2 tygodnie temu sieli

Wiadomość z agroFakt.pl

ilnicki96    3

a jaka najlepiej siac odmiane nie za droga i zeby miala dobry plon z gury dziekóje za otpowiec pozdro :rolleyes:

mrpawlak101    5

ja miałem po 20 siać ale zasiałem dziś kawłek a resztę pod koniec kwietnia zobaczę która lepsza ta wcześnie siana czy ta później a i jeszcze pytanie jak myślicie kiedy najlepiej orać pod QQ przed zimą czy po bo podobnośc jak gnój sie przed zimą przyorze to działa w 30 % a jak na wiosne to w 5 %

BigBull    0

Kolego ja dpiero pierwszy raz sieje te nasienie Amadeo kolega miał tamtym roku te nasienie i z 1ha miał 19przyczep 6tonowych....JA dałem za jeden worek 250zł i będe siał 4 ha...

losiek13    0

ja chce dawać polifoske razem z kukurydzą w siewniku. czy dać coś innego już część kukurydzy posiałem przed deszczami i dałem polifoske ale mi się skończyła :lol:

Edytowano przez losiek13

BigBull    0

Mam taki problem a mianowicie kupiłem nasienie kukurydzy na 4ha i zastał mi jeszcze 1 ha do zasienia.Czy moge zasiać swojej kukurydzy nie suszonej?

Belarusik    1

ja chce dawać polifoske razem z kukurydzą w siewniku. czy dać coś innego już część kukurydzy posiałem przed deszczami i dałem polifoske ale mi się skończyła :lol:

Ja mieszam fosforan z saletrą i sieje z kukurydzą :)

Szuma    12

ja wczoraj skończyłem siać, a jedną część qq zasiałem już w poniedziałek.

losiek13    0

ja już posiałem QQ dałem w siewniku polifoske a przedsiewnie mocznik i od razu przegrzebałem go i wsiałem QQ

pawel2793    0

ja sieje jak mlecz się pojawi :P

Ile mam wziąć za zasianie kukurydzy w tym roku? mam siewnik Gaspardo 4 rzędowy z dozownikiem nawozu, licznik ha, czujnik wysiewu. Po ile u was płacą?

losiek13    0

pawel2793@ kolego weź około 150 złoty za hektar u mnie biorą nawet po 200 zł/ha ale to już 6 rzędowym siewnikiem.Maszynka musi zarobić na siebie :D

Paliwo zdrożało oko 1zł od zeszłej pory siewu więc należało by tylko doliczyć tą podwyżkę do litra zużytego paliwa na ha.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się