Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Daniel20

jak zrobić światła górne i dolne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Daniel20    0

jak zrobić światła górne i dolne żeby świeciły jednocześnie bo nie dawno kupiłem zetora 7745 i nie wiem czy wszystkie tak mają czy tylko moj

Edytowano przez Daniel20

Daniel20    0

miałem na myśli jednocześnie mała pomyłka ale dzięki

Edytowano przez Daniel20

Wiadomość z agroFakt.pl

emtecc    16

i lepiej nie kombinuj żeby drogowe nie gasły podczas gdy zapalasz lampy na kabinie bo instalacje puścisz z dymem ...tak ma być i każdy tak ma:)

Daniel20    0

no właśnie sie tego obawiam zeby wszystko było dobrze

A może ktoś ma jakieś fotki jak to zrobić

A może ktoś ma jakieś fotki jak to zrobić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez bajek14
      Witam. Agrofotowicze proszę o pomoc. Mam możliwośc zakupu zetora z tego linku: https://www.olx.pl/oferta/zetor-5211-CID757-IDug9FB.html czy warto wogóle jechać i go oglądać za takie pieniądze? Bo cena kusi ale jest bardzo mała jak na ten model ciągnika i ewentualnie na co zwracać uwagę podczas kupna. Pozdrawiam😀😀😀
    • Przez batim
      mój kolega ma zamiar kupić zetora 5340 no i kazał mi sie was zapytać co o nim wiecie
      WADY i ZALETY
      i z jakimi maszynami współpracuje
    • Przez zetorlublin7341
      Witam panów mam problem otóż dobija mi powietrze tylko do około 4 atmosfer i schodzi  mi z zawora tego koło prawego koła, jak zaciągnę ręczny hamulec to doleci do końca do zielonego pola a jak puszczę to momentalnie spadnie do czerwonego, sprężarka bije cały czas a nie da rady dopić, jak zgaszę traktor bardzo szybko schodzi od zielonego pola w 30 minut do zera, orientuje się jak go skubańca podregulować aby tak nie schodziło i czy trzeba koło ściagać do tego?
    • Przez ROBERTO0808
      Czy ktoś robił sprzeglo a mianowicie regulacja 1 stopnia ta sprężyna co siedzi w siłowniki napina cały czas łozysko do łap i łożysko cały czas się kręci czy trzeba jakoś dodatkowo sprężynę zapożyczeń łapy miały przerwę od łożyska może w Potterze lub w poziomie tak jest

• Przez tre_k
      Panowie, proszę o wyjaśnienie co służy do czego.
      1.Gaz mam po prawej stronie, do czego służy ten ,,mały " pedał koło hamulca okrągły?
      2. te dwie krótkie wajchy są: od strony gazu biegi, polowe, szosowe lub luz, od strony hamulców(lewej) do włączania podnośnika i wałka? nie da się włączyć podnośnika bez wyłączenia wałka
      3. z prawej i lewej strony są 2 dłuższe wajchy podobne do ręcznego w samochodzie, do czego służy lewa a prawa
      4. Czym jest ten nagwintowany ka końcu przełącznik? znajdujący się przy tych 2 mniejszych wajchach?
      5.Pod siedzeniem mam jakiś przełącznik, ale luźno chodzi w lewo i prawo nie wiem do czego i czy w ogóle działa?
      6. Przy ramieniu podnośnika prawego jest wajcha i też nie wiem do czego służy

Proszę o wyjaśnienie:) Pozdrawiam

https://drive.google.com/file/d/0Bwyz6vyltlZ1ZXRQUXdDdmkySEk/view?pref=2&pli=1

https://drive.google.com/file/d/0Bwyz6vyltlZ1MXN3c1hfY2tKQkk/view?pref=2&pli=1

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.