Skocz do zawartości
lukano

Instrukcje obsługi, katalogi części do Ursusów

Polecane posty

Quercus78    5

Potrzebuję stronę z katalogu częsci do U 904,U 914,U 1014 itp dotyczącą przedniej zwolnicy. W moim katalogu jest jakiś błąd bo brakuje kilku opisów wyszczególnionych części.

Wiadomość z agroFakt.pl

RedJohn    0

Może odgrzewam kotleta (jak to się mówi) ale może ktoś ma już tą książkę w pdf czy jakieś zwykłe skany.

Za jakiś czas będę próbował remontować moja 30'tkę i bardzo by mi się przydała taka instrukcja napraw.

katopo    4

Odświeżę trochę temat. Jak by ktoś dysponował katalogiem do 4514 to poproszę linka do jego ściągnięcia.

Farmexpert    52

Witaj,

mam ten katalog fizycznie w wersji książkowej - całego nie dam rady zeskanować, ale jeżeli masz jakąś pilną potrzebę - daj znać to zeskanuję jakąś tabelę.

katopo    4

W takim razie na przyszłość będę się zgłaszać bo teraz tak prewencyjnie chciałem katalog dostać jako że niedawno kupiłem 4514

ladiron    0

tomek30 mogłbyś równierz mi wysłać ten katalog?

Mój adres waceksg@gmail.com z gory dziekuje.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pewnie,że będzie ok,

ja w 325 wszystko ustawiałem jak w 330 i było dobrze smile.gif

poustawiać tak ale 325,328 i 330 nie posiadają wszystkich części takich samych nie różnią się tylko wizualnie.

stojar    1

poustawiać tak ale 325,328 i 330 nie posiadają wszystkich części takich samych nie różnią się tylko wizualnie.

Ameryki nie odkryłeś przecież pisałem,że kolega sam pisał,że potrzebuje do ustawiania, a nie katalogu części

rafar91    0

Witam. Mam pytanie czy wie ktoś z was gdzie znajdować mogłaby się takowa instrukcja do pobrania z internetu? Na agrofoto nie na trafiłem na nic takiego, chyba że przeoczyłem. Proszę o pomoc:) Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

leszcz8    40

Ja bym chciał katalog części zamiennych do ursusa C330 . Tylko chciałbym nie skanowany . Skanowany posiadam z chomikuj i nie wszystko dobrze widać . Chyba że ktoś ma bardzo dobrze i czytelnie zeskanowane , to też bym taki chciał .

Edytowano przez leszcz8

banan575    104

A czy tak ciezko zapytac w sklepie z czesciami rolniczymi?? Przeciez tam maja katalogi czesci T25, C330, C360, C3603P i inne

Czy moze Was cena odstrasza??

samex69    31

W większości znanych mi większych sklepów z częściami do maszyn rolniczych takie instrukcje napraw i katalogi części są do kupienia.

Marmur911    0

Witam, potrzebuję katalogu do Ursusa c 335 lub c 335 M. Jakby ktoś znalazł w PDF'ie i mógłby wysłać link byłbym bardzo wdzięczny.

lukasz222    2354
wyrebski1    35

a ma ktoś może lekturę "podnośnik hydrauliczny Agrokontrol'? Kurcze miałem i mi się zawieruszyła!

ukasz    58

Jako oddzielny plik nie mam czegoś takiego ale jak chcesz to widzę że w instrukcji napraw jest opisany podnośnik w 335 może to Ci pomoże? Jak chcesz to podaj maila na pw to Ci wyśle

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Masseysta
      Witam, mam do sprzedania instrukcję obsługi terminala datatronic 3 w języku polskim, te wydanie przeznaczone jest do ciągników 7400 ale informacje w min zawarte odnajdą zastosowanie w innych ciągnikach z datatronic 3. Chętnych proszę o kontakt, sprzedaż z legalnego źródła, moge wystawic fakturę. Dla ludzików z forum rabat !!
    • Przez robertwit
      Nabyłem Same Taurus 60 w wersji EXPORT. Mój problem polega na tym iż nie wiem do czego służy większość drążków znajdujących się po prawej stronie lewarka biegów. Czy ktoś może posiada taki model i mógłby się podzielić informacjami na ten temat?
      Pozdrawiam
    • Przez LordxViruS
      Witam. Od kilku dni jestem posiadaczem ciągnika rolniczego Renault 103.54. Jak to zwykle bywa przesiadając się do takiego ciągnika z zwykłego Ursusa C-360 mam lekkie problemy z obsługą jego możliwości. Jest to Renault z 93 roku, z podnośnikiem ehr. Potrzebuję pomocy w rozróżnieniu co służy do obsługi czego w kabinie. Dołączam zdjęcie z panelem sterowania który znalazłem w internecie, bo niestety nie mam dostępu teraz do mojego ciągnika aby samodzielnie zrobić zdjęcie. Jedna dźwignia jest przekreślona, ponieważ mój ciągnik jej nie ma. Tak samo przekreślony jest jeden przycisk na prawo za fotelem, ponieważ mój ciągnik posiada tylko dwa. Pozostałe dźwignie i elementy pooznaczałem cyframi dla ułatwienia opisu. Jeśli ktoś wie do czego służą to proszę o pomoc. Z góry dziękuje

• Przez WuTKa
      Witam Szanownych Forumowiczów,

Chciałbym zadać pytanie związane z ładowaczem zawieszanym "Skrzat", a mianowicie: jaka jest jego masa własna oraz głębokość kopania z łyżką podsiębierną? Posiadam ciągnik T-25 i poważnie zastanawiam się nad zagregowaniem go z w/w ładowaczem, głównie z myślą o funkcjonalności koparki. Nie znam jednak żadnych parametrów "Skrzata", bo niestety zasoby internetowe nie są zbyt łaskawe w tej materii (niemalże "biały kruk"). Najbardziej martwi mnie fakt ciężaru, jaki stanowi cały osprzęt dla ciągnika. Nominalny udźwig TUZ w T-25 wynosi (wg wszelakich katalogów i instrukcji) 600kg. "Troll", to już 650kg, więc w ogóle nie biorę go pod uwagę, choć i zdjęcia takich zestawów widziałem. Czy może któryś z Was dysponuje wiedzą na temat ładowacza "Skrzat" lub posiada takowy i co za tym idzie, może udzielić kilku informacji? Jeśli ktoś dysponuje instrukcją lub danymi technicznymi w jakiejkolwiek innej formie, będę wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
    • Przez Filipeusz
      Witam
      Poszukuje instrukcji oraz tabeli wysiewu w języku polskim, do siewnika "Amazone D7 Typ 30 Special II". Z góry dziękuje za pomoc!