lukano

Instrukcje obsługi, katalogi części do Ursusów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Quercus78    5

Potrzebuję stronę z katalogu częsci do U 904,U 914,U 1014 itp dotyczącą przedniej zwolnicy. W moim katalogu jest jakiś błąd bo brakuje kilku opisów wyszczególnionych części.


Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RedJohn    0

Może odgrzewam kotleta (jak to się mówi) ale może ktoś ma już tą książkę w pdf czy jakieś zwykłe skany.

Za jakiś czas będę próbował remontować moja 30'tkę i bardzo by mi się przydała taka instrukcja napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

Odświeżę trochę temat. Jak by ktoś dysponował katalogiem do 4514 to poproszę linka do jego ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmexpert    54

Witaj,

mam ten katalog fizycznie w wersji książkowej - całego nie dam rady zeskanować, ale jeżeli masz jakąś pilną potrzebę - daj znać to zeskanuję jakąś tabelę.


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katopo    43

W takim razie na przyszłość będę się zgłaszać bo teraz tak prewencyjnie chciałem katalog dostać jako że niedawno kupiłem 4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladiron    0

tomek30 mogłbyś równierz mi wysłać ten katalog?

Mój adres waceksg@gmail.com z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pewnie,że będzie ok,

ja w 325 wszystko ustawiałem jak w 330 i było dobrze smile.gif

 

poustawiać tak ale 325,328 i 330 nie posiadają wszystkich części takich samych nie różnią się tylko wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stojar    2

 

poustawiać tak ale 325,328 i 330 nie posiadają wszystkich części takich samych nie różnią się tylko wizualnie.

Ameryki nie odkryłeś przecież pisałem,że kolega sam pisał,że potrzebuje do ustawiania, a nie katalogu części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafar91    0

Witam. Mam pytanie czy wie ktoś z was gdzie znajdować mogłaby się takowa instrukcja do pobrania z internetu? Na agrofoto nie na trafiłem na nic takiego, chyba że przeoczyłem. Proszę o pomoc:) Z góry dziękuję i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

Ja bym chciał katalog części zamiennych do ursusa C330 . Tylko chciałbym nie skanowany . Skanowany posiadam z chomikuj i nie wszystko dobrze widać . Chyba że ktoś ma bardzo dobrze i czytelnie zeskanowane , to też bym taki chciał .

Edytowano przez leszcz8

Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

A czy tak ciezko zapytac w sklepie z czesciami rolniczymi?? Przeciez tam maja katalogi czesci T25, C330, C360, C3603P i inne

 

 

Czy moze Was cena odstrasza??


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samex69    34

W większości znanych mi większych sklepów z częściami do maszyn rolniczych takie instrukcje napraw i katalogi części są do kupienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marmur911    0

Witam, potrzebuję katalogu do Ursusa c 335 lub c 335 M. Jakby ktoś znalazł w PDF'ie i mógłby wysłać link byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883
wyrebski1    103

a ma ktoś może lekturę "podnośnik hydrauliczny Agrokontrol'? Kurcze miałem i mi się zawieruszyła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukasz    58

Jako oddzielny plik nie mam czegoś takiego ale jak chcesz to widzę że w instrukcji napraw jest opisany podnośnik w 335 może to Ci pomoże? Jak chcesz to podaj maila na pw to Ci wyśle


sprzedam kabinę do 330 "Chojnów I" tak zwana rurkowa, z dachem z tworzywa, z szybami (poza jedną boczną) drzwi wymagają poprawek blacharskich. Cena 350 pln
Lokalizacja Zachodniopomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez moc1634
      Cześć! potrzebuję instrukcję obsługi opryskiwacza Tecnoma model Laser 3000, komputer z softem AVENTA 3.0, na jednym ze zdjęć jest taka a'la tablica z pokrętłem, które pokazuje jak należy ustawić zawory sterujące rozwadniaczem i całą armaturą. Podejrzewam, że w innych modelach mogą być podobne rozwiązania. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek chociaż szczątkową instrukcję. Pozdro!


    • Przez Seba44
      Witam
      Jestem posiadaczem ciągnika John Deere model 3720.
      Instrukcja obsługi strona: 
      https://techpubs.deere.com/en-US/Search/Equipment
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj