• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez sawyer23
      Witam.Czy w wiacie bez pozwolenia do 50m2 moge hodowac bydło?
    • Przez adamek1942
      Witam mam pytanie jak myjecie oto takie dojarki tzn. bańkowe chodzi o bańkę jak i strzyki wraz z kolektorem, macie jakieś urządzenia do tego czy po prostu za każdym razem szczoteczka i heja. Przewodowe wiadomo maja grzałkę i ciepła woda i się myje, a tu dojarka mniejsza a więcej roboty przy myciu według przewodówki.  Wiem ze jest jakieś urządzenie do mycia ale nie wiem w ogóle jak to działa i czy zda to egzamin. Zawsze się myło u nas ręcznie ale roboty ciągle przybywa hyh
      http://www.urzadzeniaudojowe.pl/product_category/myjnie_do_dojarni/myjnie-dojarek-bankowych/
    • Przez Jędruś22
      Czy dojarka przewodowa zda egzamin zimą w oborze bez stropu z dachełm nie ocieplonym?
    • Przez cristal
      Witam jaka jest wina szybkiego cykania pulsatora  i jak to naprawić
    • Przez Lely
      Zapraszam do dyskusji i pytań na temat wyposażenia, montażu, serwisu i pracy robotów udojowych.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.