• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez koda92
      Witam
      Nie dawno kupiłem beczkowóz 20 tys litrów. Z zewnątrz jest super odnowiona pomalowana-zabezpieczona, ale w środku jednak jest troszkę rdzy. Są takie X wzmacniające ścianki które są trochę pordzewiałe i dno beczki ma naloty rdzy, Nie jest ocynkowana. Wyczyściłem ją w środku, ale nie wiem jakiej farby użyć. Kupiłem sobie małą puszkę hammerite prosto na rdzę na próbę, ale później na int znalazłem info że ona nie może mieć stałego kontaktu z wodą. Może polecicie jakieś farby na rdzę i zabezpieczenie-konserwację do beczkowozu?  
      Ps. Wiem że podobny temat był ale tam nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi.
    • Przez Konrad2512
      Witam, co sądzicie o beczkowozach Agro-maxu? Dokładnie chodzi mi o poj. 8 tyś litrów.
    • Przez kamil5421
      Witam. Może ktoś orientacyjnie wycenić ile Wart ten beczkowóz JEULIN .pojemność 14 000l, Rok 1998. pompa jurop pn 84M 2009r , nowe zasuwy, dwa szybko złącza , resorowany zaczep , tandem skrętny resorowany , stopka hydrauliczna ,  wałek szeroko skrętny , w środku bardzo ładny , woził wodę .  Z gór dziękuję.

• Przez pawel6200
      Pacjent joskin modulo 2 
      Przy gornej czesci silownika znajduje sie nakretka z filterkiem stalowym, z danej nakretki cieknie duzo oleju, od czego jest ta nakretka I czemu olej ucieka
      Pozdrawiam

• Przez jd6220
      jaki mam wybrac beczkowóz około 5 - 6 tys. litrów aby był tani i dobry ??

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.