Zaloguj się, aby obserwować  
888adam888

Kupno Case JXU 85

Polecane posty

888adam888    0

Zamieżam kupić ciągnik CASE JXU85. CZy warto kupic taki ciągnik ponieważ chłodzony jest powietrzem i czy to ma wpływ na silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil94    0

Buhahahaha na powietrze :D :lol: chłodzony jest normalnie, cieczą. Wiem bo mam taki tylko 95km. A ile za niego wołają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic7745    0

Same są chłodzone powietrzem Case ci nie polecam lepiej wybierz sobie zetora. Case jest to samo co New Holland to są bracia sprzedawane na rynku ;)A moc zetora mozesz wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case4230lp    0

Ty magic ty chyba nic nie czytałeś o case a new hollandzie jeden koleś sie pytał w salonie case i powiedział że case to tak jak bmw a newholland to tak jak fiat pozdro . Te stare modele były prawie te same ale te nowe to inna bajka więc pozdro. a co do zetora to nie bo case lepszy komfort a nie tam biegi musisz się namęczyć żeby je wżucić a case chodzą lekko pozdro

 

tu masz link i czytaj a nie ścieme walisz http://www.agrofoto.pl/forum/topic/16481-case-vs-new-holland/page__hl__42'>http://www.agrofoto.pl/forum/topic/16481-case-vs-new-holland/page__hl__42'>http://www.agrofoto.pl/forum/topic/16481-case-vs-new-holland/page__hl__42

 

tu masz link i czytaj a nie ścieme walisz http://www.agrofoto.pl/forum/topic/16481-case-vs-new-holland/page__hl__42

 

tu masz link i czytaj a nie ścieme walisz http://www.agrofoto.pl/forum/topic/16481-case-vs-new-holland/page__hl__42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic7745    0

Silnik Iveco new holland tez ma te same mosty pasuja a nawet przednia szybko ta sama . Case -czerwony new holland niebieski silnik iveko wiec nie wiem o co ci chodzi przy case chyba turbina działa od właczenia traktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

pyta się o case,a ty mu z zetorem wyskakujesz.to jest podobnie jakbyś mu zamiast siostry w zaloty,jałówkę do obory proponował.

on chce CASE,i o CASE informacji,nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Co do silników chłodzonych powietrzem, nowe ciągniki czy to Same, Lamborghini, Deutz-Fahr już tego nie posiadają, to samo się tyczy Case/NH.

Co do JXU, jest to bliźniacza konstrukcja do NH T5000 różniąca się maską i wykończeniem kabiny.

Ale np. NH nie ma odpowiednika dla modelu Case CS Pro, który jest już naprawdę bogatym ciągniczkiem ;)

 

JXU jest zwinnym ciągnikiem, gdzie ergonomia po wyposażeniu ciągnika w przekładnie Powershift i Powershuttle oraz w EHR daje niemal wszystko czego można oczekiwać w ciągniku klasy 80-90KM.

Edytowano przez kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4
Ty magic ty chyba nic nie czytałeś o case a new hollandzie jeden koleś sie pytał w salonie case i powiedział że case to tak jak bmw a newholland to tak jak fiat pozdro .

 

A jak Ci w szkole powiedzą, że to Polska była agresorem na Niemcy w czasie II wojny to też uwierzysz?

Najgorsze jest takie gadanie osób które coś zasłyszały, którym jakiś życzliwy przedstawiciel zachwalał coś co ma na placu a ganił za sprzęt mu podobny u innego dilera. Trochę rozumu należałoby nabrać i zacząć samodzielnie myśleć...

 

Dla przykładu przedstawię sytuację którą sam sprowokowałem. Wybrałem dwa modele ciągników, jeden Case a drugi NH różniące się tylko maską, kolorem i ewentualnie wyposażeniem kabiny. Pojechałem do przedstawiciela który sprzedaje ciągniki Case i ten oto zachwalał ten ciągnik jako najlepszy w swojej klasie a jak napomniałem o "bracie bliźniaku nh" to zrównał go równo z ziemią. Gdy skończył swoje wywodu pokazałem mu z czego oba modele się składają, z jakich podzespołów, silnika itd., itp., mina mu zrzedła... Podobnie było u przedstawiciela NH, zachwalał te ciągniki a niemal bluźnił na Case, jednak znów uciszył się gdy pokazałem mu specyfikacje tych dwóch maszyn... I jaki morał z tego? Chyba już sam potrafisz go wyciągnąć...

 

Są wprawdzie modele które nie mają odpowiednia u NH czy to u Case, ale "szkielet" jest nadal ten sam...


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
888adam888    0

Buhahahaha na powietrze :D :lol: chłodzony jest normalnie, cieczą. Wiem bo mam taki tylko 95km. A ile za niego wołają?

 

 

 

NO za niego chcą 180tys.

Bo złożyłem na PROW i przyznali mi w przedziale 85-95KM i powiedz który radzisz wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

JXU bardzo fajna maszyna, nadaje sie juz do tura bo ma mokre sprzegło...skad jestes ??


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k61wp    0

lub NH T5050 :)

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

z tego co wiem to wszystkie case maja ehr


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez dawid9721
      witam panowie pytanie w pewnym sensie banalne ale jak sprawdzacie poziom oleju w swoich casach posiadam 745xl i bagnet jest rozkręcany ile obrotów robicie przy odkręcaniu żeby zmierzyć dobrze poziom oleju
    • Przez gandi77
      Witam koledzy co może być przyczyną takiej awarii case mx 135 na 4 półbiegu nie ma siły się poruszać dzieje się to na każdym biegu,pozostałe półbiegu działają normalnie ,nieraz jak jadę drogą szybciej to się włączy ale jak zmienię połówkę i chcę z powrotem na 4 półbieg to zwalnia i nie chce jechać. Miał może ktoś taki przypadek albo wie co mogło się stać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj