Skocz do zawartości
piotr2691

Zamówienia na wiosnę...

Polecane posty

piotr2691    2

Witam!!

Mam takie pytanie do wszystkich tych którzy złożyli zamówienie na ciągnik, którego dostarczenie miało być na wiosnę (2011)...

Dostarczyli wam już ciągniki, my czekamy już przeszło miesiąc, wszystko już porobiliśmy, a ciągnika nie ma... :/

konkretnie to chodzi tutaj o Ariona...

Edytowano przez piotr2691

demolka19    0

U mnie znajomi zamawiali chyba też na koniec grudnia. Pierwszy Odebrał Ariona 620cis koło 20 stycznia (jak był nabor na MGR), a drugi znajomy odebrał Axosa gdzieś na początku lutego

Wiadomość z agroFakt.pl

piotr2691    2

Kurcze to nieźle... myśmy zamówili już w październiku, na koniec marca i dotarł na podwórko dopiero w połowie kwietnia... jak było już po robocie w sumie, tylko nawóz teraz rzuca :P

piotr2691    2

Gościu już widzę Twój nowy ciągnik który kupisz, będzie stał w garażu i nic nie robił bo by zardzewiał... <lol>

po to sie coś kupuje żeby to wykorzystać!!

Rolnik1973    1275

Do nawozu najgorszy się bierze. U nas gość kupił nowy zimą i postawił na wjeździe pod bramą żeby wszyscy widzieli, a stary garażuje, a nowy pod chmurką. Paranoja jak dlamnie. Mam dwa i więcej nie kupię. T25 31 lat i wygląda na 5, a 3512 ma 15 lat i ładniejszy niż niektóre roczne. Jak się dba tak się ma.

ltz55aluki    0

widze goscia ktory innych obesral a siebie wychwala co to nie on i co to on nie ma zajebistego ruska hahaha!!!! :lol:

koles zejdz na ziemie B)

piotr dobrze mowisz nie poto kupuje sie ciagnik aby stal;)

Rolnik1973    1275

Ltz, ale fajnie i miło pracować ciągnikiem ładnym, zadbanym a nie z powybijanymi lampami, rdzawymi pogiętymi błotnikami w kabinie jedna szyba i kupa gnoju i nawozu.

piotr2691    2
Napisano (edytowany)

chciałbym Cie widzieć jakbyś obtarł ciągnik gałązką i zaraz leciał go malować hehe...

a po za tym, sam mówisz "jak się dba tak się ma" -> przeczytałeś 2 moje posty i mnie oceniać będziesz!! zejdź na ziemie jak pisze wyżej kolega ltz55aluki

po za tym myślę że temat do zamknięcia, bo już się lato zbliża :)

Edytowano przez piotr2691

MDSikor    6

Trochę nie rozumiem użytkownika Rolnik1973, ja po siewie nawozu sprzęt od razu myje więc nie ma problemu z rdzą. Powiem tak u mnie Lambo siało nawóz 2 lata - zero rdzy. Jasiek siał dopiero pierwszą wiosnę i też nic. Poza tym dziś błotniki i wiele innych elementów karoserii ciągnika jest wykonane z plastiku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotr.W
      Witam wszystkich
      Wyświetla mi się taki błąd Id 774Dh
      Co to może być?
      Załączam zdjęcie.

• Przez niepokorny
      Czy ktoś posiada kody błędów do aresa 697?
      Wyskoczył mi błąd 345.
    • Przez zyzek
      Mam pytanie do posiadaczy Celtisa:
      czy u Was także po włączeniu półbiegu skrzynia pracuje zauważalnie głośniej?
      Chciałbym się dowiedzieć, czy to normalne, czy coś niedobrego dzieje się ze skrzynią.

• Przez grzybu1
      Hej, 
      mam taki mały problem z moim claasem (arion 640 cmatic)... Po zmianie oprogramowania na nowsze claas przy zmianie kierunku jazdy wchodzi na obroty. Dla przykładu jedziemy do przodu 1 km/h zmieniamy kierunek jazdy i z obrotów np 1200 wchodzi na 1600 i utrzymuje takie przez dłuższą chwile. Pomaga dopiero całkowite puszczenie pedału jazdy .  Jest to denerwujące szczególnie kiedy co chwilę trzeba zmieniać kierunek jazdy a on podnosi obroty. We wcześniejszym programie tego nie bylo.  Jak jest u was i jaką macie wersję programu ? dodam, że na poprzedniej wersji programu był źle skalibrowany czujnik od poziomu paliwa w baku więc nie chciałbym do niej wracać.
      pozdrawiam
    • Przez przemek99
      chodzi mi o ich awaryjnoesc i dostep do czesci i ich cene?